THT DUYURU

 
 
Seçenekler

[grp] WoW'cunun Alet Çantası

Saint Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
02/2007
Nereden:
Kıbrıs
Mesajlar:
2.834
Konular:
1125
Teşekkür (Etti):
137
Teşekkür (Aldı):
371
Ticaret:
(0) %
0
1654
19-08-2008 14:03
#1
Aşağıda sıklıkla kullanılan bizim "Olmazsa Olmaz" olarak nitelendirdiğimiz addonları bulabilirsiniz. Eklemek istediklerinizi bu başlığa yanıt olarak ekleyebilirsiniz.

WoW'cunun Alet Çantası
1. Alım Satım ve Meslekler:

AddOn: Auctioneer
Açıklama: Auction House (AH) fiyat bilgilerini indexleyerek item bilgi pencerelerinde fiyat bilgilerini gösterebilen, enchant ve vendor satış bilgilerini gösterebilen bir eklenti.
Download: https://tik.lat/1l8lT

AddOn: Gatherer
Açıklama: Toplama skillerinde (Mining, herbalism) hayatınızı kolaylaştıran bu eklenti ile topladığınız bir itemın yerini bir daha asla unutmayacaksınız. Guild ve partiden veri alış verişi yapabilmesi gibi güzel özelliklere sahip.
Download: [URL="http://wow-en.curse-gaming.com/downloads/details/24/gatherer/"]http://wow-en.curse-gaming.com/downl...s/24/gatherer/ https://tik.lat/KTSwc

AddOn: Atlasloot Enhanced
Açıklama: Atlas eklentisine boss ve faction droplarını ekleyen, drop rate gibi önemli bilgileri veren bir addon. (Atlas gerektirir)
Download: https://tik.lat/w6txd

AddOn: MonkeyQuest
Açıklama: Bir Quest Log alternatifi olan bu addon quest penceresini daha kolay kullanımlı bir hale getirebilir, aldığınız questin level bilgisini yanında görebilirsiniz. Sürükle bırak desteği ve quest durum takip özellikleri deneme değer.
Download: https://tik.lat/imQvc


3. Araç Çubukları ve Yardımcılar:

AddOn: Titan Panel
Açıklama: Oyun ekranında üst ve alt satırlara (sadece üst ve sadece alt v.b.) yerleşen bu araç çubuğuyla pek çok hayati bilgiyi gözünüz önünde tutabilir, bulunduğunuz alanın koordinatlarını harita ve araç çubuğu üzerinde görebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak bir eklenti.
Download: [URL="http://wow-en.curse-gaming.com/downloads/details/618/titan-panel/"]http://wow-en.curse-gaming.com/downl...8/titan-panel/ https://tik.lat/un5IX
WoW-TR'de Yazar(mı)sınız? > https://tik.lat/4fYg8
WoW-TR Sözlük Yayında > [URL="http://sozluk.wow-tr.com/"]http://sozluk.wow-tr.com https://tik.lat/C7js8

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler