Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... >
THT Makaleler
> Yeni Teknolojiler

Porsche İlk Süper Hızlı Şarj Aletlerini Berlin'e Yerleştirdi

Yeni Teknolojiler

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 18-07-2017   #1
  • Offline
  • İhbar Hattı ve Kulüpler Sorumlusu
  • Genel Bilgiler
Üyelik tarihi
Dec 2013
Mesajlar
Konular


  
Thumbs down Porsche İlk Süper Hızlı Şarj Aletlerini Berlin'e Yerleştirdi


Elektrikli otomobillere büyük oyuncuların da yönelmesiyle birlikte Tesla için işler gittikçe zorlaşıyor.

Volvo gibi büyük otomobil firmalarının da elektrikli araç sektörüne girişiyle lider konumda kalması gittikçe zorlaşan Tesla, bu sefer de hızlı şarj alanında bir darbe yedi.

Porsche'nin uzun zamandır elektrikli araçlarını sokaklara çıkartmak için yürüttüğü çalışmaların bir meyvesi de geçtiğimiz günlerde verildi. Berlin'e yerleştirilen süper hızlı şarj platformları 800 Voltta 150 kW enerji sağlıyor. Bu değer hali hazırda Tesla'nın sahip olduğu hızlı şarj platformundan 20 kW daha yüksek bir güç demek. Bu da yetmezmiş gibi, yeni şarj aletlerinin Porsche'nin henüz tanıtmadığı aracıyla birlikte 350 kW gibi hızlara ulaşabilmesi, Tesla yöneticilerine fenalıklar geçirtecek.

Bu sistemle gelecek Porsche Mission-E elektrikli aracının pilinin %80'ini sadece 15 dakika içinde doldurmak mümkün olacak. Diğer elektrikli araç üreticileriyle de anlaşmak istediğini belirten Porsche, bu şarj sisteminin dünya genelinde kurulup yaygınlaştırılmasını hedefliyor.


Porsche Installs Its First Superfast 350 kW Electric Car Chargers in Berlin
    


__________________

Abdullah b. Ömer anlatıyor:

"Ben hayatımda Rasûlullah kadar cesur, onun kadar cömert, onun kadar yiğit, onun kadar aydınlık yüzlü ve güzel birini görmedim."

Offline
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından açılmaktadır.
Bu konular yönetimimiz tarafından takip edilsede gözden kaçabilen telif hakkı olan veya mahkeme kararı çıkmış konular sitemizde bulunabilir. Bu tür konuları bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiğiniz takdirde en kısa sürede konular hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com


Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Turkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Turkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Turkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme VakfıGoogle Links

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.