THT DUYURU


Yerli ve Yabancı Diziler Dizilerle ilgili fragman, haber, yorum ve tartışma bölümü. (Dizi paylaşımı yasaktır)

Seçenekler

2021 Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu - 93. Akademi Ödülleri

Jaime Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
Üyelik tarihi:
12/2020
Nereden:
CasterlyRock
Mesajlar:
2.878
Konular:
33
Teşekkür (Etti):
345
Teşekkür (Aldı):
556
Ticaret:
(0) %
0
671
2 Hafta önce
#1
Merhaba TURKHACKTEAM üyeleri, 93. Akademi Ödülleri dün akşam sahiplerini buldu kazananları ve aday olanları sıraladım keyifli okumalar.





Ödül Töreni Nerede Oldu ?
Salgına rağmen, test ve sosyal mesafe önlemleri alınarak yüz yüze yapılan Oscar Ödülleri töreni, Los Angeles’taki Union Garı'nda gerçekleştirildi.






En İyi Film

Kazanan: Nomadland

Diğer Adaylar:
  • The Father
  • Judas and the Black Messiah
  • Mank
  • Minari
  • Promising Young Woman
  • Sound of Mtal
  • The Trial of the Chicago 7






En İyi Kadın Oyuncu

Kazanan: Frances McDormand - Nomadland

Diğer Adaylar:
  • Carey Mulligan - Promising Young Woman
  • Andra Day - The United States vs. Billie Holiday
  • Viola Davis - Ma Rainey’s Black Bottom
  • Vanessa Kirby - Pieces of a Woman






En İyi Erkek Oyuncu

Kazanan: Anthony Hopkins - The Father

Diğer Adaylar:
  • Riz Ahmed - Sound of Mtal
  • Chadwick Boseman - Ma Rainey’s Black Bottom
  • Gary Oldman - Mank
  • Steven Yeun - Minari





En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Kazanan: Youn Yuh-jung - Minari

Diğer Adaylar:
  • Amanda Seyfried - Mank
  • Maria Bakalova - Borat Subsequent Moviefilm
  • Glenn Close - Hillbilly Elegy
  • Olivia Colman - The Father






En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Kazanan: Daniel Kaluuya - Judas and the Black Messiah

Diğer Adaylar:
  • Leslie Odom Jr. - One Night in Miami
  • Sacha Baron Cohen - The Trial of the Chicago 7
  • Lakeith Stanfield - Judas and the Black Messiah
  • Paul Raci - Sound of Mtal






En İyi Yönetmen

Kazanan: Chloé Zhao - Nomadland

Diğer Adaylar:
  • Thomas Vinterberg - Another Round
  • David Fincher - Mank
  • Lee Isaac Chung - Minari
  • Emerald Fennell- Promising Young Woman






En İyi Görüntü Yönetmeni

Kazanan: Erik Messerschmidt - Mank

Diğer Adaylar:
  • Judas and the Black Messiah - Sean Bobbitt
  • News of the World - Dariusz Wolski
  • Nomadland - Joshua james Richards
  • The Trial of Chicago 7 - Phedon Papamichael






En İyi Orijinal Senaryo

Kazanan: Emerald Fennell - Promising Young Woman

Diğer Adaylar:
  • Judas and the Black Messiah
  • Minari
  • Sound of Mtal
  • The Trial of Chicago 7






En İyi Uyarlama Senaryo

Kazanan: Florian Zeller ve Christopher Hampton - The Father

Diğer Adaylar:
  • Chloé Zhao - Nomadland
  • Kemp Powers - One Night in Miami
  • Sacha Baron Cohen ve yazar ekibi - Borat Subsequent Moviefilm
  • Ramin Bahrani - The White Tiger






En İyi Uluslararası Film

Kazanan: Another Round - (Danimarka)

Diğer Adaylar:
  • Better Days (Hong Kong)
  • Quo Vadis, Aida? (Bosna Hersek)
  • Collective (Romanya)
  • The Man Who Sold His Skin (Tunus)






En İyi Belgesel

Kazanan: My Octopus Teacher

Diğer Adaylar:
  • Collective
  • Time
  • Crip Camp
  • The Mole Agent





---------------------
Bizim maviye olan sevdamız Selanik'te açılan bir çift gözle başladı.
Konu Jaime Lannister tarafından ( 2 Hafta önce Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler