15K PC Önerisi

iamflay

Üye
23 Ocak 2023
137
54
Arkadaşlar 10-15k Arası Bütçem Var Bana Önerebileceğiniz Laptop Veya Masaüstü PC Linklerini Atarmisiniz.
(Monitör dahil)
Çoğunlukla yazılım çalışacağım ama oyunda oynarım yani GTA 5 seviyesinde oyunlar olur aşırı kaçmaz.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
874
anka.html
Kasa olarak:
Bu yukarıda önerdiğim sistemlerin bir çoğu fiyatına değer kasalar Monitör olarak 144Hz alabilirsin
Monitör önerisi (144Hz):

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
1,358
Arkadaşlar 10-15k Arası Bütçem Var Bana Önerebileceğiniz Laptop Veya Masaüstü PC Linklerini Atarmisiniz.
(Monitör dahil)
Çoğunlukla yazılım çalışacağım ama oyunda oynarım yani GTA 5 seviyesinde oyunlar olur aşırı kaçmaz.

https://www.turkhackteam.org/konular/siber-guvenlik-icin-sistem-onerileri-diz-ustu.2039046/ konuma göz atabilirsiniz genel olarak yazılım ve siber güvenlikle alakalı seçebileceğiniz kriterleri kapsayan kriterleri ele almaya çalıştım. İyi çalışmalar

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,581
769

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
874
anka.html
Hocam bu sistemi ben pek önermem
8 gb ram olması bu yıla göre biraz düşük
ve işlemci ile gpu uyumsuz geldi bana ve o fiyata ondan daha hızlı sistem toplanabilir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.