Hakkımızda

Türk Hack Team 19 Mayıs 2002 tarihinde, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 83. yıl dönümünde "turkhackforums.cjb.net" domaini ile kurulmuştur. Türk Hack Team 70'in üzerindeki yönetici ve 900 bini aşkın üyesiyle Türk Ulusu'nun siber dünyadaki çıkarlarını kurulduğu günden itibaren gözetmekte ve bunun yanı sıra sektöre aktif olarak personel yetişmesini sağlamaktadır. Bilişim teknolojileri alanının tamamına yakınında gönüllülük esaslı olarak misyonu doğrultusunda çalışan Türk Hack Team ayrıca tertiplediği sosyal sorumluluk projeleri ilede her zaman ön planda olmuştur.

Ülkemizdeki Siber Güvenlik sektörünün geliştirilmesi, bilinç aşılanması, milletimizin siber güvenlik alanında yeterli kabiliyet ve beceriye kavuşması hususunda çalışan Türk Hack Team bu konuda öncü kuruluşlar arasında gelmektedir. Bu bağlamda Türk Hack Team, ülkemiz yararına yayın yapan siber güvenlik firmaları, kişiler, kurumlar, STK'lar ve bu alanda yayın yapan tüm kuruluşlar ile iş birliği içindedir.Türk Hack Team kurulduğu günden itibaren gönüllülük esaslı olarak çalışan ve alanında liyakat sahibi yöneticiler tarafından yönetilmektedir ve tüm faaliyetlerini milletimizin çıkarları doğrultusunda ilkeli ve erdemli bir duruş içerisinde gerçekleştirmektedir.

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.