5 İsveç SQL Açıklı Site

Agent-47

Katılımcı Üye
23 Mar 2023
411
261
HACKERİSTAN

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,547
1,148
Anıtkabir
Eline sağlık

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
eline saglik canim niye bu kadar az

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
119
10
reyiz isveç ve norveç sql açıklı siteleri daha çok bul bi aralar isveç ve norveç serverlarında baya siber ırkçılığa maruz kalmıştım vallahi intikam alınsın reyiz benim

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
111
Düşsüzler Apartmanı
İşe yarar, test ettim. Dork aratmak için kullandığınız bir program veya Tool var mı?

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Eline sağlık, başarılı.

Agent-47

Katılımcı Üye
23 Mar 2023
411
261
HACKERİSTAN
eline sağlık reis
teşekkür ederim ❤️
teşekkürler
eline saglik canim niye bu kadar az
sağol uyumadan önce bulduklarımı paylaşıyım dedim :D yoksa daha paylaşırdım uyumasam
reyiz isveç ve norveç sql açıklı siteleri daha çok bul bi aralar isveç ve norveç serverlarında baya siber ırkçılığa maruz kalmıştım vallahi intikam alınsın reyiz benim
tamamdır bende merak etme
açıklı olanları mı paylaşayım yoksa indexliyim mi
teşekkürler
İşe yarar, test ettim. Dork aratmak için kullandığınız bir program veya Tool var mı?
kendim yazıyorum dorkları
Eline sağlık, başarılı.
teşekkürler :)

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
119
10
teşekkür ederim ❤️

teşekkürler

sağol uyumadan önce bulduklarımı paylaşıyım dedim :D yoksa daha paylaşırdım uyumasam

tamamdır bende merak etme
açıklı olanları mı paylaşayım yoksa indexliyim mi

teşekkürler

kendim yazıyorum dorkları

teşekkürler :)
reyiz hiç affetme direk index at ve atarkende insanlara burada bildiklerini paylaş daha çok insanlar bunların sistemine saldırsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.