50 Kat Dağa güçlü DDoS Kertenkele.pl

ByKertenkele

Uzman üye
29 Tem 2017
1,174
8
103
Program kendi kodlamamdır .

Program Perl ile çalışır İndir

Program fazla belek yemektedir . Belek yanarsa sorun bana ait [COLOR="Red [URL="https://tik.lat/WS63T"] İndir[/URL][/SIZE][/COLOR][/B]
Kulanım
[COLOR="Orange [URL="https://tik.lat/3OFdE"] https://www.virustotal.com/tr/file/57973505720b49296e117618c915db48cb96e4afd1336ef3a8d32e36ff689fdd/analysis/1505217630/[/URL][/SIZE]

Son düzenleme:

ByKertenkele

Uzman üye
29 Tem 2017
1,174
8
103
Çekirdek sistemini nasıl öğrenebiliriz ?
Çalıştıra Dxdiag yaz sistem ile ilgili bütün bilgiler karşına gelir Sistem kısmında Aşşağıda İşlemci seçeneğini göreceksin orada İşlemci marka modeli ve yanında parantez içinde kaç çekirdek oldugu yazar. Örneğin böyle (4 Cpus),

pckopat hacker

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
290
4
amiroot
Ddos programlarinin hepsinin amaclari aynidir
Bole issizlik ypmk yerine kndi botnetini yaz
Oyun kdar opn ddos programinin digerlerinden farki olmasi biraz zor gibo gozukuyor

CyBeror

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,281
0
Moscow
Neden daha fazla ram yediğinin anlamı bu program binlerce cmd satırı acıyor ve pinti atıyor değmez internetinize yazık.

sivanci40

Uzman üye
12 Ağu 2015
1,127
1
TURKEY
2 CPU TÜH :d

o zaman bende çökertemediğim siteyi hacklerim ;)
#sivanci40 is everwhere...

Son düzenleme:

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Senin ki "50 kat 'dağa' güçlü"...

Benimki ise "50 kat 'bayır' güçlü" kapıştıralım mı ?

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
1. Program senin değil, alıntı, çevirmeye çalışmışsın, bazı yerlerde hatalı çeviri yapmışsın, zaten çoğuna kasmamışsın bile...

Bundan dolayı bundan sonra söyleyeceklerim asıl yazarınadır, ayrıca kodu inceleyip benzeri şeyler yazacaklaradır. Üstüne alınma. Çalıntı bir haltı da "ben yazdım" diye yedireceksen en azından hepsini çevir.

2. HTTP Request Flood.. Başlangıç için iyi.
3. User-Agent'ı devamlı değiştirmek gerekir. Hulk'tan örnek alabilir, araklayabilirsin.
4. Connection header'ı "keep-alive" olsun. HTTP1.1 protokolünde keep alive olunca bir de soket meşgul edersin.
5. İstediğin url /$rand değil de /?$rand olsun. 404 sayfası hemen hemen her sitenin en ufak sayfasıdır.
6. Sonda slowloris denemesi yapmışsın ama üstad onu yemiyorlar. Header'ları yavaş yavaş gönder. Mesajı bitirme.

Şimdi diğer arkadaşlara yorum.. Hayır bir sürü cmd açmıyor, bir halt bilmeden sallamayalım. Bu ufak çaplı siteleri tek başına indirir, request flood iyidir. Ama sondaki hatalı slow loris gücünü azaltıyor. Yazan arkadaş (mesajı atan değil, yazan) anlaşıldığı kadarı ile denemelerine yeni başlamış ama güzeldir, geliştirecektir.

Edit: Yahu bu slowloris.pl... Ulan diyorum ben bu kodu başka yerde çoktan okudum..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.