8 Mart Kadınlar Günü Tasarım

Baroo58

Katılımcı Üye
12 Tem 2019
695
650
-
hWKDjqW.png

8 Mart
Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

"Dünyada her şey kadının eseridir."
- Mustafa Kemal Atatürk

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
49
973
Elinize sağlık çok güzel olmuş.

Bu arada 19 Kasım uluslararası erkekler günü içinde bekleriz , Kadınlara karşı yapılan pozitif ayrımcılığa dur demenin vakti geldi gibi :)

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
120
4,777

Bu arada 19 Kasım uluslararası erkekler günü içinde bekleriz , Kadınlara karşı yapılan pozitif ayrımcılığa dur demenin vakti geldi gibi :)
Sabah bunun hakkında düşünüyordum ve erkekler gününün ne zaman olduğunu bile hatırlamadımı fark ettim.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
49
973
Sabah bunun hakkında düşünüyordum ve erkekler gününün ne zaman olduğunu bile hatırlamadımı fark ettim.
Evet maalesef öyle geçmişte kadınlar gerçekten pozitif ayrımcılığa ihtiyaç duyuyordu ama şimdi sadece tehdit etmek, duyar kasmak ve mağdur edebiyatı yapmaktan başka bir şey yapmıyorlar

Baroo58

Katılımcı Üye
12 Tem 2019
695
650
-
çok karanlık sanki yas havası görüyorum,bu günün oluşumda bir katliam mı var yoksa :| elinize sağlık.​

Daha renkli olabilirmis bence hocam elinize sağlık

guzel olmus eline saglik

Emeğinize sağlık

Eline Sağlık Dost 🫡

Çok iyi eline sağlık.

@'Ra Erkekler günü içinde tasarımım olacaktır, Teşekkür ederim. 🎨 😀

Eline emeğine sağlık

Ура 8 марта 💕

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar🎨🖤

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.