AdminLogin Sayfası #2

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
Merhaba TürkHackTeam Ailesi... ;
öncelikle birinci konu:AdminPanel Sayfası
KULLANDIĞIM UYGULAMA;

KULLANDIĞIM UYGULAMA.

KODLAR ;

VE SON HALİ(YİNE AMATÖRCE OLDU FARKINDAYIM AMA TELEFONDAN ANCA BU)

📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱

TELEFON İLE YAPILMIŞTIR ŞİMDİDEN DESTEK OLAN BÜTÜN HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM 🙏🙏🙏

Son düzenleme:

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,294
324
Eline sağlıkda bisey diyeceğim böyle her bise eklendiğinde açma konu biraz ilerlet öyle aç

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,733
Eline sağlık, yeni başlayan birine uygun gözüküyor ancak daha iyi olabilir. <table> ile hizalama yapılabilir.

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Merhaba TürkHackTeam Ailesi... ;
öncelikle birinci konu:AdminPanel Sayfası
KULLANDIĞIM UYGULAMA;

KULLANDIĞIM UYGULAMA.

KODLAR ;

VE SON HALİ(YİNE AMATÖRCE OLDU FARKINDAYIM AMA TELEFONDAN ANCA BU)

📱📱📱📱📱📱📱📱📱📱

TELEFON İLE YAPILMIŞTIR ŞİMDİDEN DESTEK OLAN BÜTÜN HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM 🙏🙏🙏

Hocam <center> taglarını kullanmamanız sizin için daha iyi olacaktır çünkü <center> tagları seoyu olumsuz yönde etkiler. Ayrıca meta taglarını araştırmanızı tavsiye ederim. Onun dışında biraz fazla basit olmuş css, javascript veya herhangi bir backend dili kullanmamışsınız ancak gene de elinize sağlık. Umuyorum ki aynı istek ve şevkle öğrenmeye devam edersiniz.

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
Hocam <center> taglarını kullanmamanız sizin için daha iyi olacaktır çünkü <center> tagları seoyu olumsuz yönde etkiler. Ayrıca meta taglarını araştırmanızı tavsiye ederim. Onun dışında biraz fazla basit olmuş css, javascript veya herhangi bir backend dili kullanmamışsınız ancak gene de elinize sağlık. Umuyorum ki aynı istek ve şevkle öğrenmeye devam edersiniz.
Yorumunuz için teşekkürler hocam🙏🙏🙏 bi yandan da bunları yaparken html css js gibi dilleri öğrenmeye çalışıyorum ve öğrenirken uyguladığım bazı projeleri burada paylaşıyorum zamanla önerilerinizi de yapacağım;
Bunun yanındada İstek ve şevkle öğrenmeye devam edeceğim
Ne demiş enes batur azim çalışma mutluluk 👍

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.