Android işletim sistemine sahip telefonu yazılımsal yöntemlerle bozmak

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
Aardakaşlar öncelikle hepinize hayırlı akşamlar. Benim bi tane kıçı kırık berbat bi telefonum var ve ailem yenisini almıyor bu telefonu suya sokmadan ya da aşırı voltaj vermeden yazılımsal yöntemlerle nasıl bozabilirim. Ailene yazık falan demenize gerek yok telefonu satsam 100tl bile etmez yani öyle bişe.

aslan aslan

Basın&Medya Ekibi Asistanı
1 Şub 2023
648
245
Aardakaşlar öncelikle hepinize hayırlı akşamlar. Benim bi tane kıçı kırık berbat bi telefonum var ve ailem yenisini almıyor bu telefonu suya sokmadan ya da aşırı voltaj vermeden yazılımsal yöntemlerle nasıl bozabilirim. Ailene yazık falan demenize gerek yok telefonu satsam 100tl bile etmez yani öyle bişe.
Bence böyle bir eyleme kalkışma almıyorsa Bir bildikleri var demek.

aslan aslan

Basın&Medya Ekibi Asistanı
1 Şub 2023
648
245
bi bildikleri yok kardeşlerimin hepsine yeni model telefonlar alırken sırf ben lgsde 470lik okulu kaçırdım diye böyle yapıyorlar 460 almıştım diğer kardeşlerim 460ı bırak 400e yaklaşamışlardı
Gerçekten iyi puan getirmişsin bence haksızlık yapıyor olmasınlar ama unutma ailen senin herzaman iyiliğini ister dişini sık bence yoksa elinde olan telefonda gider.

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
Gerçekten iyi puan getirmişsin bence haksızlık yapıyor olmasınlar ama unutma ailen senin herzaman iyiliğini ister dişini sık bence yoksa elinde olan telefonda gider.
elimden gitse pek koyacağını zannetmiyorum ama instagrama bakarken bile bin kere donuyor video 1 saniye geriden ses önden gidiyor gerisini sen anla us

bide bişey bildiklerinden değil sırf bana inadına yapıyorlar hatta en büyük kardeşimin telefonu 1 yıllık olmasına rağmen yine değiştirmeyi düşünüyorlar ve buda artık canıma tak etti kurtulamak istiyorum bu lanetten

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,458
831
telefonu söküyorsun anakartın üstünü bıçakla kazıyarak bakır plaketi açıyorsun lehimle bir lablo bağlıyorsun odanın prizine takıp olay yerinden kaçıyorsun.
ama bunu yapmadan önce kesinlikle telefona elin kolun bacağın dilin değmesin ve kabloyuda uzun tut kaçabilesin.

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
telefonu söküyorsun anakartın üstünü bıçakla kazıyarak bakır plaketi açıyorsun lehimle bir lablo bağlıyorsun odanın prizine takıp olay yerinden kaçıyorsun.
ama bunu yapmadan önce kesinlikle telefona elin kolun bacağın dilin değmesin ve kabloyuda uzun tut kaçabilesin.
usta sen telefonu yakcan derken beni yakcan herhalde

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,458
831
usta sen telefonu yakcan derken beni yakcan herhalde
Sana kolay yoldan çözüm buldum.
9 yaşındayken bunu yapmıştım babamın lehim makinası vardı telefon anakartlarının altı bakırdır onu az kazıdım bakır çıkınca az lehim attım birazda kabloya lehim sürdüm flax ile ikisini birleştirince anakarttan eser kalmamıştı.

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
Sana kolay yoldan çözüm buldum.
9 yaşındayken bunu yapmıştım babamın lehim makinası vardı telefon anakartlarının altı bakırdır onu az kazıdım bakır çıkınca az lehim attım birazda kabloya lehim sürdüm flax ile ikisini birleştirince anakarttan eser kalmamıştı.
direk tornavida ile anakartaki bazı küçük parçaları söksem olur mu

umutcastel

Yeni üye
30 Haz 2018
1
0
Ankara
Yazık kardeşim

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
Reis eline keskin bişey al içini aç anakarta vur ama çok az sert vurursan belli olur o aşınana kadar sonra fark ederlerse eskidi ya ondan olmuştur de

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.