Android Turkhackteam Uninstall apps uygulaması byzehirx

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.

Merhaba Arkadaşlar.

✓Konu Android
✓Uygulama Kaldırma
✓Root & İnternet (Gerektirmez)
✓Boyut 8Mb

✓Uygulama açıklaması
Uygulamamız android yüklü programları sorunsuz şekilde kaldırmak (UninstallAppS) telefonumuzda yüklü olan görünem yada görünmiyen (spy) uygulamaları sorunsuz kaldırmaktır geride hafıza kartımızda herhangi atık dosya bırakmadan komple silmektir uygulamayı kendi ihtiyacim oldugu için yaptım umarim sizlerinde ilgisini çeker.

Şunu unutmayın arkadaşlar ne işe yarar demeyin hiç bir emek ve caba karşiliksiz kalmaz bugün sizin işinize yaramiyan uygulama günün birinde bir başkasi için ihtiyaç olabilir.

#Uzun süredir forumdan uzaktım ban ve şahsi sebeplerden dolayı şuan bakıyorumda forumda bizlerin yaptiklari degilde dışardan getirilen uygulamalar konuları ile dolup taşmış ve halen bu konulara ilgi var oysaki aramızda yetenekli ve bu konuda bilgi sahibi olan şahıslar var iken bizler halen bir başka türk forumlarinda dahi paylaşilan konuları kovalar olmuşuz cidden bu konuda ciddi rahatsizlik kendi adima duymaktayim oysaki bundan 2 yıl öncesine kadar android konusunda kendimizi zilvede görürken şuan diyer forumlar ile ayni əs değerdeyiz yazık cidde bunu deme sebebi şu benim şahit oldugum 17/18 yaşlarında bulunan kardeşlerimin Android uygulamaları yapması ve paylaşimlarini görmekti şuan bakıyorumda degil konu o paylasim yapan nickleri dahi görmez oldum.

Zamanında şahsim adına yapilan saldirilar vardı sebebi şuydu Android hakkında yaptigim bazı paylaşımlar benim EDİTÖR/Byzehirx olarak belirttigim halde beni hırsız olarak adlandirip vermiş oldugum emekleri görmezden gelmeleri idi oysaki konuda belirttigim ve emek verdigim konular cidden halen aktif olan uygulamalar ve şahsım adına yapilan bu yorumlar beni cidden derinden üzmüştü şuan bakıyorumda #Google Android bölümünde zamanında bana karşı cephe alanları görmüyorum forumda aktif olmalarına rahmen.

İyi yada kötü foruma birşeyler katttigimi düşünüyorum benimde elbet hatalarım olmuştur kabul ediyorum ama şahsima yapilan saldirilar ki bunlardan bazilari asistandı şuan cok sukur bir sorun halen yaşamadım.

Forum cok degişmiş herkez bir birine seviyeli ve saygili olma ilkesini kendi adlarina benimsemiş ve yorumlarda bunlar açık net görünür olmuş gayet guzel bir durum bu umarim bu cizgimiz üyeler olarak sarsilmaz.

Benim gönlûm biraz buruk foruma
Ama bu forum beni ben yapanda tek yer
Ben bugun Byzehirx nickkini forum içi yada forum dışı saygı duyuluyorsa bu şuan ki Turkhackteam ailesi ve catisina borçluyumdur.

Benim makalemi okuyup zaman ayıran herkeze tesekkur ediyorum.

Tanıtım Videosu Mutlaka İzle

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=Hbf8GyZGzAo[/ame]

Download/İndirme linki
https://yadi.sk/d/rDxI_diArfs-wg

V;T
https://www.virustotal.com/#/file/8...bbbbce924398d8680530671f842887a32e4/detection

Son düzenleme:

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Byzehirx selam. Tekrar hoş geldin foruma. Tskip ediyordum seni. Yine takipteyim 😁 bu arada birşey soracağım. Mobil uygulama yaptırmak istiyorum. Tavsiye edeceğin biri yada bir kurum var mı. Yada sen yapabilir misin. Şimdiden teşekkürler.

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Sayın zehir hocam, uygulama güzel olmuş. Sadece icon ve iconun altındaki labelleri ortalansa daha güzel olur diye düşünmekteyim. Eskiden olan veya yapılmış hataları eskiden bırakmak lazım, şimdi ve geleceğe odaklanıp foruma katkı sağlamak gerekli olduğunu düşünmekteyim. Hata yapılmışsa tekrarı yapılmayıp yapılan hatalardan ders çıkarılması gerekli olduğu kanaatindeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.