APP INVENTOR Facebook Twitter Hack uyg.yap By ZehirX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,426
2,039
35
Osmaniye 80
APP INVENTOR ILE HACK

Facebook twitter instgram vs vs temasını yaptıgınız
herşey için bunu yapabilirsiniz.
sizlere ileriki zamanda veritabanı işlemlerini de gösterecegim

biraz heveslenin biraz gayret edin sizler APP INVENTOR ögrenin
bakın kaç gundur söylüyorum istesem susarımda ama sizleri severim
yakında android ile neler olacak hayal dahi edemezsiniz.

o yüzden By ZehirX kardeşinizi dinleyin

Resimdeki ayarı unutmayın ben unuttum siz unutmayın

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Yot-6qVxNhQ&feature=youtu.be[/ame]

Son düzenleme:

Hinnves

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
915
0
Sinop
Ellerine sağlık kursta bizde görüyoruz app inventoru ama sen daha ustasın abi. Görselleri ss alıp mı yapacağız abi?

Son düzenleme:

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Eline sağlık hocam.
Yöneticiler konusunda daha önce de dediğim gibi böyle konulara cevap yazdıklarını daha görmedim öm atmayı deneyin. Ve android için bir alt kategori olsa daha iyi olmaz mu?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,426
2,039
35
Osmaniye 80
guzel kardesim
google yaz twitter mobil gorsellerden bul indi
daha sonra texboklari koyacak sekilde kirp benim gibi ve canvas yardimi ile ekle.
bu kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.