"Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP051" Nasıl?

Bunjo

Ar-Ge Ekibi Asistanı
14 Ara 2020
1,602
1,923
Faraday

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
838
161
Liverpool UK
Fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum. Icerisindeki işlemci sağlam, ekran kartı sağlam, batarya sağlam, ekran paneli sağlam... Kasa kalitesi klasik TUF serisi gibiyse fiyatına göre çok iyi bir laptop. RAM onboard değildir herhalde. Artırırsın aldıktan sonra tabi DDR5 RAM'lerin gereğinden fazla pahalı olduğunu hatırlatmak isterim.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,456
3,222
Ağ Kablolarında Geziyor
Çoğu zaman denk geldiğim bir şey
Yorum kirliliğinden şikayet ediyoruz, ama bu kirliliği biz oluşturuyoruz, amaç post atmaksa bilmiyorum.
(Ram üzerine gelen mesajlar)

Ram boyutu az geldi bana.
En üstte dgknsygn adlı kullanıcı bunu dile getirmiş.
Alt yorumlara inildiğinde , konu sahibi cevap yazıyor ve 32 lik alıcam deyip anlaşıyorlar.

Sisteme göre ram yetersiz.
bu sisteme ram yakismaz artirirsan cok guzel is gorur
Sisteme göre ram yetersiz.

Şunları yazmak yerine hem konu sahibi yormak hem kendinkzi yormamak için , sizin mesajini destekler ve ayni fikirde olduğunuz mesajlara like atsanız , herkes tarafından olumlu olur :)

İyi Forumlar..

Son düzenleme:

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Çoğu zaman denk geldiğim bir şey
Yorum kirliliğinden şikayet ediyoruz, ama bu kirliliği biz oluşturuyoruz, amaç post atmaksa bilmiyorum.
(Ram üzerine gelen mesajlar)

En üstte dgknsygn adlı kullanıcı bunu dile getirmiş.
Alt yorumlara inildiğinde , konu sahibi cevap yazıyor ve 32 lik alıcam deyip anlaşıyorlar.guzel isini gorur ram yukseltirsen daha guclu olur.

Şunları yazmak yerine hem konu sahibi yormak hem kendinkzi yormamak için , sizin mesajini destekler ve ayni fikirde olduğunuz mesajlara like atsanız , herkes tarafından olumlu olur :)

İyi Forumlar..
Çok Mantıklı ama mantığa bakarsak burada ne işimiz var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.