Beyaz Şapkalı Hacker Eğitim ve Belgelendirmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nems

Yeni üye
15 Ocak 2019
24
1
//konu hakkında bilgilendirildim konu kapatılabilir

Son düzenleme:

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
Bu eğitime sadece belge için katılman daha iyi olur verdikleri eğitim çokta iyi ve gelişmiş eğitim sayılmaz
eğitim seviyeleri ileri seviye olarak belirtilmiş ama konular az ve basit konular.

Son düzenleme:

Nems

Yeni üye
15 Ocak 2019
24
1
Konu eğitim değil zaten hocam , sınava gireceğim hackthebox ve vulnhub ctf'lerini çözmekteyim. Sınava başvuru yapacağım fakat sınava giren arkadaşlar varsa tecrübelerinden yararlanmak istiyordum :)

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
1 haftalık eğitim 2700TL? Ciddi mi bu ben mi kör oldum? Neden bu kadar pahalı? Eğitim bittikten sonra tam maaşlı olarak bir işe mi giriyoruz nedir x))

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
:) zamlı hali bunlar birde öğreten kişilerde slaytları ezberleyip geliyorlar diye bir duyum aldım

Biraz ön yargı olabilir fakat böyle bir şey için taş çatlasa 500tl ya değer ya değmez. 2700 nedir.. 1 haftada oraya 2700tl verileceğine 1-2 haftalığına internetten(+ingilizce yeterli ise yabancı forumlardan da) birçok araştırmayla bu eğitimde anlatılacak olan şeylerin %80'i hakkında bilgi sahibi olunur zaten. Ha birde buna ekstra 100tl gibi bi ücret katıp, kitap+sağlam bir eğitim seti alınarak çok daha üst düzey bilgi sahibi olunabilir yine de. Kısacası çok abartılmış bence tabii durumu iyi olanlar tercih edebilir :))

DemirBeY10

Üye
30 Tem 2017
239
1
Pasifik
Hocam birde 1 hafta 2700 kesinlikle değmez onu verecek adamda bence yoktur 1 haftada sana bu kadar ne öğretecekler altın yapmayımı öğretecek bu nedir 2700 gerçekten çok fazlaymış

Nems

Yeni üye
15 Ocak 2019
24
1
Benim deyinmek istediğim şey yazılı ve uygulamalı sınav ile ilgili bilgi almaktı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.