Beyler hisse nasıl nerden alabilirim en iyi

vancoondehni

Moderatör
12 Nis 2020
186
328
22
-
Hisse almak için bankaları veya diğer aracı kurumları kullanırsın. Bankaların işlem ücretleri genelde yüksektir ve kullanıcı arayüzleri baya kötüdür.
Aracı kurumların komisyon ücretleri daha düşük olur. Arayüzleri ve müşteri hizmetleri daha iyidir.
Birkaç aracı kurumu kullandım en kullanışlı ve iyi olan Midas.
Komisyon oranı 10.000 de 3 olması lazım. Ki al sat yaptıkça ay içerisindeki hacmine oranla azalıyor.

Zilant

Yazılım Ekibi Asistanı
25 Tem 2021
197
178
Kazan Şehri - Tataristan
Ben midas kullanıyorum fakat eğer halka arz takibi yapmak istiyorsan çok fazla halka arz gelmiyor bankalar kadar. Diğer hisselerde gayet yeterli. Amerikan şirketlerinin hissesini de alabiliyorsun. Komisyon oranı da gayet ideal bence.

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
266
41
Selamünaleyküm agalar,benim bi miktar param var çok fazla değil az bi miktar bu cüzi miktar ile hisse almak istiyorum,bu işleri yapabileceğim komisyon almayan veya ne bileyim bu işler için en iyi uygulama hangisi
dostum herkes banka vs. demiş fakat ben sana midas öneriyorum her zaman komisyon az olsun dersen eğer midas en güvenilir ve en az komisyon alan aracı kurumdur tavsiye ederim ben onu kullanıyorum şahsen :) ayrıca hem ABD borsalarıda var midasta

'Eşref

Özel Üye
17 Ara 2021
1,147
1,708
Merhaba,

Elinde düşük bir bütçen var ise sana tavsiyem halka arzlara yönelmen. Kısa vadede çok kar getirir. Halka arz için önerim garanti bankasını kullanmandır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.