Brute force attack nasıl yapılır ?

Xk0r

Yeni üye
10 Haz 2023
16
1
Arkadaşlar elimde yabancı bir sitenin admin paneli var,şifre ve kullanıcı adını kırmak için internetten wordlistler indirdim her şey hazır.şimdi ben atağı nasıl başlatabilirim ?
kali linux terminaline birşey yazıyorduk sonra hepsini denemeye başlıyordu ya onu soruyorum.

Jieo

Üye
27 Tem 2023
91
27
detaylı anlatma şansın var mı hocam
instagram için isterseniz buyrun konu biraz eski ama yinede cevapsız bırakmiyim :
önce bir şifre listesi oluşturman lazım txt şeklinde txt yi oluşturduktan sonra
bir metin belgesi oluşturun içine Alt alta olucak şekilde şifreler girin
"Diyarbakırlı21
21Diyar
galatasaray1905
adanali01
monster
bu şekilde istediğiniz kadar ekleyebilirsiniz"
Kod : *
git clone GitHub - 0xfff0800/Brute-force-Instagram-2022: Brute force Instagram 2022 insTof 8.1v
pip3 install colorama
cd Brute-force-Instagram-2022
python3 insTof.py
*
daha sonra sizden kullanıcı ismi isteyecektir kullanıcı adını doğru girdiğinizden emin olun
passlist yazan kısımda
dosyanın oldugu yeri yazin örnek /home/kali/pass.txt

Bu kodu test etmeniz amaçlı veriyorum sorumluluk size aittir :D

Balkır

Yeni üye
26 Mar 2023
1
0
instagram için isterseniz buyrun konu biraz eski ama yinede cevapsız bırakmiyim :
önce bir şifre listesi oluşturman lazım txt şeklinde txt yi oluşturduktan sonra
bir metin belgesi oluşturun içine Alt alta olucak şekilde şifreler girin
"Diyarbakırlı21
21Diyar
galatasaray1905
adanali01
monster
bu şekilde istediğiniz kadar ekleyebilirsiniz"
Kod : *
git clone GitHub - 0xfff0800/Brute-force-Instagram-2022: Brute force Instagram 2022 insTof 8.1v
pip3 install colorama
cd Brute-force-Instagram-2022
python3 insTof.py
*
daha sonra sizden kullanıcı ismi isteyecektir kullanıcı adını doğru girdiğinizden emin olun
passlist yazan kısımda
dosyanın oldugu yeri yazin örnek /home/kali/pass.txt

Bu kodu test etmeniz amaçlı veriyorum sorumluluk size aittir :D
Hocam bunu denedim. Kendi şifremi girdim doğru şifreye gelince yazı kırmızıdan beyaza dönüyor ve error yazmıyor ama ekrana doğru şifreyi yazmıyor nerede hata yapıyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.