Bu Laptop alınır mı ?

mirac007

Üye
14 May 2016
65
14
Teşekkür cevabın için korkum kronik bir sorunu falan varmı onu bilmiyorum kendime almayacağım. Masaüstü candır ama laptop olayı biraz daha farklı ondan temiz bir şey bulmaya çalışıyorum

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,189
641
bu ayarda monster kullanan hicbir arkadasim 1 sene sonrasinda memnun kalmadi. ben varsa baska alternatiflere yonelmenizi tavsiye ediyorum.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,867
350
27
anka
kendim sahip değilim ancak monsterların kasalarının kalitesiz olduğu söyleniyor. kronik problemler söylentileri de cabası. muadillerine bakabilirsiniz.

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
294
57
2 senedir monster kullanıyorum.

Çok ısınıyor.
Eğer oyun için kullanacaksanız çok fan sesi var.
Yazılımsal sorunları var 3-4 kere servise götürmem sonucunda anca düzeldi. (BSOD)
Kasa kaliteli denemez.
Uzun süreli kullanım sonrası videolar 3d gibi oluyor.

Önermiyorum. Bunun yerine bir lenovo almayı tercih ederdim.

Eğer tek olabileceğin bir odan varsa ve oyun oynamak istiyorsan alabilirsin.

Son düzenleme:

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
959
1,332
Bilgisayardan beklentinizin ne olduğuna bağlı. Monster markası için genelde büyük bir ön yargı var, ABRA serisindeki eleştirel yorumlara katılıyorum ancak kendim TULPAR serisinden bir model kullanıyorum, oyun vs pek oynamıyorum sanal makinedir vs. herşeyde işimi çoook rahat şekilde görüyor. Dediğim gibi mevzu senin bilgisayardan beklentin, oyun oynamak istiyorsan 3050 ve 16 GB Ram üst düzey oyunlarda seni biraz üzebilir. Ekran karıt 60+15 Watt gücünde İşlemci ise 45 watt bunuda dikkate almak lazım. Özelliklerine bakacak olursan piyasadaki muadillerinden gayet uygun parça bazında. Elden satış yapan bir yerde deneyimleyip almak daha doğru olacaktır. Ayrıca fan sesi gibi seslere hasassiyetin varsa aman diyim dizüstü alma...

mirac007

Üye
14 May 2016
65
14
Herkese tek tek teşekkür ederim😌. O zaman araştırmaya devam edeceğim. Asusun tuf kasası vardı birçok kişi onun içinde bir çok problemi olduğu söyleniyordu. Sanırım masaüstünü dışında laptop almak biraz talih kuşu meselesine dönüyor.

Patatesiniz

Yeni üye
27 Nis 2022
13
1
Herkese tek tek teşekkür ederim😌. O zaman araştırmaya devam edeceğim. Asusun tuf kasası vardı birçok kişi onun içinde bir çok problemi olduğu söyleniyordu. Sanırım masaüstünü dışında laptop almak biraz talih kuşu meselesine dönüyor.
Bende laptop alacağım araştırmalarım sonucunda HP victus almayı düşünüyorum geçenlerde MSI bir laptop gördüm özelliklerine göre baya iyi fiyatı vardı ama fiyatı yükseldi eğer bütçeni söylersen bütçene göre güzel sorun yaşamaycağın bir laptop atarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.