Bürküt Logo Tasarımı

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,329
2,513
Merhaba değerli forum üyeleri. Bugünün talihlisi Basın&Medya Lİder YRD. olan @BÜRKÜT' e logo yaptım. Umarım beğenir. İmzasız hali özelden iletilecektir.

İmzalı;
l4u4fu4.png

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,153
899
Photoshop 🔥
Eline sağlık güzel ve hoş bir çalışma olmuş. Değişik logolar görmek mutlu ediyor yuvarlaktan sıkıldık artık. :)

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,329
2,513
Eline sağlık güzel ve hoş bir çalışma olmuş. Değişik logolar görmek mutlu ediyor yuvarlaktan sıkıldık artık. :)
Teşekkürler. Evet, farklı tasarımlara geçtim.
Hoş bir tasarım olmuş. Elinize sağlık hocam.🙂 Güle güle kullan abi. @BÜRKÜT'
Teşekkürler.
Teşekkürler.
Valla çok güzel olmuş emeğinize sağlık 👏
Teşekkür ederim.
Teşekkürler.
Ellerine, emeklerine sağlık Anka, teşekkür ediyorum müthiş görünüyor :))
Teşekkürler. Yarın sabah iletirim imzasız hâlini. İftar vaktiydi onun için hızlı bir şekilde konuyu açtım 😁
hacı müq olmuş tasarımlarında hangi programları kullanıyosun
Teşekkürler. Program olarak Adobe Illustrator.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.