C# WordPress Login Checker

Will Graham

Katılımcı Üye
14 Eki 2022
581
489
WordPress Login Checker

Verdiğiniz listedeki sitelere kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yapılıp yapılmadığını kontrol eder ve başarılı olursa çıktıları başarılı.txt dosyasına kayıt eder

Girdiğiniz sitelerin formatı şu şekilde olmalıdır: https ://www.example.com/wp-login.php#username@password

kp6vqdr.png

kaynak kodları -> GitHub - willsh2/WordPressLoginChecker

burada ki dosyaları indirip içerisinde ki exe uzantılı dosyayı çalıştırarak kullanabilirsiniz.
WordPressLoginChecker/WordPress Login Checker/bin/Debug/net6.0-windows at main · willsh2/WordPressLoginChecker

virüs total linki -> VirusTotal

Son düzenleme:

Will Graham

Katılımcı Üye
14 Eki 2022
581
489
Virüs total linkini göremiyorum ?
exe dosyasını mı yoksa rar dosyasını mı vt'ye eklemem gerektiğini bilemediğim için başkasının vt sonuçlarına bakmıştım bu sırada yanlış linki koymuşum fark edip değiştirdim biraz önce

Son düzenleme:

erkangovce

Yeni üye
21 Haz 2010
3
0
deneme yapmak için bilgidiğim kullanıcı adı şifreyi verdim ama sistem şifre dogru demedi

bastama

Üye
1 Eyl 2009
208
4
WordPress Login Checker

Verdiğiniz listedeki sitelere kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yapılıp yapılmadığını kontrol eder ve başarılı olursa çıktıları başarılı.txt dosyasına kayıt eder

Girdiğiniz sitelerin formatı şu şekilde olmalıdır: https ://www.example.com/wp-login.php#username@password

kp6vqdr.png

kaynak kodları -> GitHub - willsh2/WordPressLoginChecker

burada ki dosyaları indirip içerisinde ki exe uzantılı dosyayı çalıştırarak kullanabilirsiniz.
WordPressLoginChecker/WordPress Login Checker/bin/Debug/net6.0-windows at main · willsh2/WordPressLoginChecker

virüs total linki -> VirusTotal
Projenin genel olarak güzel .netcore projelerinde kodlar exe'de değil Dll dosyalarında olur ayrıca bazı ek özellikler ekledim github hesabına bakarsın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.