Çılgın Güncelleme-Video Evi Günde 5 TL(Kanıtlı)

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
Selamlar Para Kazanmak istiyen Herkeze Merhaba...
Video Evi Size Videoları Fake Facebook hesağlarınızda Paylaşarak Para Kazanmanızı Sağlar
Sistemimizde Youtubede Bulunan Tüm Videolar Bulunuyor

->1k Mobil Hite 10 tl (Rahat OLun hitlerin %60 I Mobil oluyor)
->1k Pc Hite 2 tl

Günde 5 tl Kazanıyorum ben isterseniz siz daha fazla kazanırsınız
Kayıt Ol | Video Evi Kayıt Lİnki refsiz...
Şimdi Yapmanız gereken Benim Profilime Girip Benim Alt Üye Olmam
Soner tugan | Video Evi
Benim Alt Üyem Oldunuz Zaman Videoevi Üzerinden Taktik Grub Ve günde 5 tl nasıl kazanılır öğretmeyi amaçlıyorum
Ödeme Aldığım Bazı Kanıtlar
OEvYPD.jpg

Bunlar Aldığım bazı ödemeler tek bunlar değil...

İyi Günler Sorularınızı Bekliyorum

Son düzenleme:

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
Linki kopyalayıp deneyiniz hemen düzeltiyorum şuan kusura bakmayın.

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain
Selamlar Para Kazanmak istiyen Herkeze Merhaba...
Video Evi Size Videoları Fake Facebook hesağlarınızda Paylaşarak Para Kazanmanızı Sağlar
Sistemimizde Youtubede Bulunan Tüm Videolar Bulunuyor

->1k Mobil Hite 10 tl (Rahat OLun hitlerin %60 I Mobil oluyor)
->1k Pc Hite 2 tl

Günde 5 tl Kazanıyorum ben isterseniz siz daha fazla kazanırsınız
Kayıt Ol | Video Evi Kayıt Lİnki refsiz...
Şimdi Yapmanız gereken Benim Profilime Girip Benim Alt Üye Olmam
Soner tugan | Video Evi
Benim Alt Üyem Oldunuz Zaman Videoevi Üzerinden Taktik Grub Ve günde 5 tl nasıl kazanılır öğretmeyi amaçlıyorum
Ödeme Aldığım Bazı Kanıtlar
OEvYPD.jpg

Bunlar Aldığım bazı ödemeler tek bunlar değil...

İyi Günler Sorularınızı Bekliyorum
Site Aktarmalı Oldugu İçin Para kazanmayı Yükseltmek İçin aynı url'yi 4kez Kısalt ve Birleştir :D
banlanma Riskin Var Fakat Seri Şekilde Tıklatıyorsan 1 Saat Sonra Kaldır ve tek Linkle Devam Et sonrasında :D

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
kardeş 1 k paylaşım yapıcan ve 2tl alıcan ha?? :D kardeş bi gidermisin senin sitenlemi uğraşıcaz 2tl için

ali9947

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
323
0
kardeş 1 k paylaşım yapıcan ve 2tl alıcan ha?? :D kardeş bi gidermisin senin sitenlemi uğraşıcaz 2tl için

Kardeş o öyle değil
Mobilde 1000 izleme 10 TL
PC'de 1000 izleme 2 TL
Birde sitede link kısaltma var.
Ben üye olurumda T.C no istiyorlar.Kulanmıyorum.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Bunlara öyle pis bot yapılır ki.... İlgimi çekti... Tor'u filan yakalıyor mu ki? Yakalasa bile Tor exit node olduğunu belli etmeyen nodeları ortalama 100 saniyede bir buluyorsun. Yani paylaşılan video başı saatte yaklaşık 30 tıklama, ayda yaklaşık 150-200k tıklama garantilenir. Birden fazla Tor çekirdeği kullanıp bu miktarı da artırırsın.

Ödeme kanıtı olacağını zannetmiyorum, dolandırıcı sitedir bu.. Yoksa ben bu siteyi ayda 1-2 bin tl söğüşlerim. Ben dünyanın en zeki adamı filan olmadığıma göre, benden önce 100 kişi düşünüp çoktan yapmıştır bunu. Site batardı yahu...

V4R4C4

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
350
0
-Videoları Facebookta paylaşıyorsunuz bu şekilde tıklamalara 1k mobil tıklanmaya 10 tl 1k pc ye 2 tl.
-Bot yaparız diyenlere yapında görelim artislik yapma yeri değil... Sistem o kadar basit olacak değil Anında yakalanırsınız.. Yakalanmadınız diyelim ay sonu ödeme alırken kontrolde takılırsınız.. her ihtimalle sonuç ban...
Ödeme kanıtları ekleyeyim...
7ABqRW.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.