CrackMe2

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Merhaba. Yeni bir CrackMe ile karşınızdayım. Programı obfuscate etmedim. Zaten çözümü de kodlarına bakarak değil. Programı açınca nasıl çözeceğinizi zaten anlarsınız. Amaç, canı 100'ün üstüne çıkarmak.
TtgGyl.png

İNDİR
VirusTotal

Son düzenleme:

Drone31

Üye
30 Eyl 2017
249
0
Bu crack me sayılmaz bu sayı tahmin et oyunu değil mi ?
Veya onun benzeri bi chat engineye bakar bu canı 2bin yaparım 😂😂😂😂😂

Drone31

Üye
30 Eyl 2017
249
0
Konuya eklemeyi unutmuşum. Amaç canı 100'ün üstüne çıkarmak.

Iyide her tuşda can gidiyor sanırım sen söyle yaptın random ile sayı urettin doğru ise can artıyor veya eksiliyor (Sanırım ) bunu crack etmek kolayda anlamsız olur sifreleseydin bare kodları

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Sanırım bu ama bence bu crack sayılmaz memory hacke giriyor hile geliştirmeye kodları veya seri key bul dese anlarımda bunu ilkkez bu vatandaştan gördüm
Haklısınız. Normalde unsafe olmadan yapacaktım fakat onu kodları değiştirmeden nasıl yapılacağını ben de bilmediğim için bilmediğim şeyi başkalarına sormak da istemedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.