Dünyanın En Tehlikeli 10 Virüsü

Germiyan'

Kıdemli Üye
4 Mar 2009
2,217
1

Bütün TÜRKHACKTEAM forumda olan arkadaşlarıma selamlarla şimdi size dünyanın en tehlikeli 10 virüsünü sizlere sunacağım baktım bulamadım forumda fakat gözden kaçırıp verildiyse şimdiden sizden özür dilerim.

DÜNYANIN EN TEHLİKELİ 10 VİRÜSÜ

Bilgisayar tarihinin gelmiş geçmiş en yıkıcı 10 virüsü şu şekilde sıralandı:

virüs: ve zararı:
1. CIH (Chernobyl) 20 ila 80 Milyon dolar arası
2. Melissa 300 ila 600 Milyon dolar arası (iyi para)
3. I love You 10 ila 15 milyar dolar arası (oldukça fazla değilmi?)
4. Code Red 2.6 milyar dolar (Güzel para!)
5. SQL Slammer bilinmiyor (öbürlerine göre sizce zararı?)
6. Blaster 2 -10 milyar dolar (bu parayla türkiye Amerikaya borcunu öderdi!!!!)
7. Sobig.F 5 -10 milyar dolar (ne diye bilirim ki)
8. Bagle - Onlarca milyon dolar (paralar güzel virüs kötü!)
9. My Doom - Onlarca milyon dolar (..................)
10. Sasser Onlarca milyon dolar(.................... nokta koyulur ne denirki)

İşte size düntanın en kötü zararı milyonlarca ve milyarlarca zararı olan virüsler düşünsenize ya sizde olsaydı.Bilmiyorum fakat olabilir böle virüslerim olsaydı keşke

Not:Sadece bilgi amaçlıdır....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.