Eski telefonumda görüntü gitti veri nasıl çekebilirim

Beyler 4 yıl önce falan Samsung Galaxy S5 telefonumu yere düşürdüm ekranı kırıldı görüntü yok,ozaman tamire 500 TL dediler zaten telefon 600 TL ye alırlardı 2. el bizde değmez diye yaptırmadık ama pc ye bağlayım içindeki fotoları almaya veya kişileri almaya çalıştığımda yapamadım nasıl yapabilirim bir yöntemi methodu varmı

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
419
273
Kuvâ-yi Milliye
USB kablo ile bilgisayara bağlayıp telefona remote uygulamalar yüklemeyi deneyebilirsiniz, böylece bilgisayardan telefonu kontrol edebilirsiniz.

Önceden denemiştim ve işe yaramıştı, umarım sizinde işinize yarar.

Remote uygulamaları biraz araştırmanız gerekir.

Maroaa

Moderasyon Ekibi Çaylak
13 Mar 2023
116
41
“vysor” Vysor programını indirip kurabilirsin, bir usb veri kablosu ile pc ye bağla. Eğer telefonunda USB hata ayıklama modu kapalıysa telefonunu görme imkanı yoktur diye biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.