[FS]RєvoLมTion ~~ Shop Sistemi v1 ~

coop026

Üye
13 Eki 2011
241
0
Eskişehir
Önsöz

Arkadaşlar önceden düşünüyordum böyle bir sistem yapmayı ne zaman yapsam diye hep düşünüyordum bugüne nasipmiş.Sistemi ben kendim kodladım.Bu sistem daha başlangıç daha v2 side gelicek ve v2 de daha güzel özellikler eklicem umarım işinize yarar.

Komutlar

Shop Menüsü:/shop
Anim Durdurma:Boşluk Tuşu Veya /z

Sistem'den Görüntüler

V1
samp042ox.png

V1.5
samp034obs.png

INDIR : V1 : DeagLe42_Shop_Sistemi_v1.rar - Solidfiles
INDIR : V2 : DeagLe42_Shop_Sistemi_v1.5.rar - Solidfiles

zafer00

Yeni üye
3 Kas 2009
5
0
Bide kendim kodladim demis siteye girdigime pisman oldum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.