Genel Grafik Eğitimi S1 SINIFI-S2 SINIFI Hakkında Duyuru.

Kullanıcı1233

Kıdemli Üye
19 Tem 2011
4,371
12

Genel Grafik Eğitimi İçerikleri

Kod:
[CENTER]*Öğrenmeye duyulan açlık
-Photoshop'a giriş
-Temel kavramlar
-Temel kavramları kullanmak ve pratiğe dökmek.
**Diğer
*Sınav 1
-Normal bir tasarım nasıl yapılır ?
-Tasarım yaparken neye dikkat etmeliyiz ve püf noktaları.
**Diğer
*Sınav 2
-Örnekler
**Diğer
*Sınav 3[/CENTER]

Kod:
[CENTER]Grafik Sınıfı 1 - (S1/9)
-VinLaden
-PoopLid
-bebas
-theREDKİT
-GnyArsln
-xdebron
-Mr MAN
-yasin176
-DeathStrokes

Grafik Sınıfı 2 - (S2/9)
-SynCrd
-AgReSiF20
-Amy Root
-witchesmybitches
-cumbullop
-qokay77
-By Ghost
-SaKoTaJ54
-Srelenka
[/CENTER]
Evet arkadaşlar İçerikler az gibi gözükebilir fakat ben ve duman05 kadim dostum detaylı anlatmaya gayret göstereceğiz . 3 ay içerisinde size elimizden geldikçe yardımcı olmaya çalışacağız.derslerimiz uyum içerisinde olacaktır.sınıfların birbirinden ileride veya geride olması gibi bir durum yaşanmayacaktır.Öğrenecek ve Öğretilecek Çok Şey Var.Başladığımız Tarihi not alın ve bilgilerinizi yazın bu 3 aylık dönem bittiğinde kendinize bile inanamayacaksınız.Şimdiden Başarılar .

S1 SINIFI - duman005 skype : h.dumann05

S2 SINIFI - zNeapozof skype : znea.pozof

Olduğunuz Sınıfın Skype Adresini Ekleyiniz.

Kod:
[CENTER][COLOR="Red"]Grafik Sınıfı 2 - (S2/8)[/COLOR]
Dersler - Ödevler - Gerekli Konuların Tarih ve Saatlari
[COLOR="White"]29 Ekim 2015 Perşembe Saat 19:30 [/COLOR]
Katılım Toplantısı, Dönem İçinde Yapılacakların Tartışılması ,Ekstra İstenen Konuların Belirtilmesi ve Tanışma
[COLOR="white"]30 Ekim 2015 Cuma Saat 20:30 [/COLOR]
*Öğrenmeye duyulan açlığın Tartışılması.
*Grafik Hakkında 5N1K Konusu.
[COLOR="white"]1 Ekim 2015 Pazar 19:00[/COLOR]
*Photoshop'a giriş
[COLOR="white"]8 Ekim 2015 Perşembe 19:00[/COLOR]
*Photoshopta İlk Öğrendiklerimizle İlgili İlk Alıştırmamız.
-- GÜNCEL TUTULACAKTIR.[/CENTER]

Son düzenleme:

Kullanıcı1233

Kıdemli Üye
19 Tem 2011
4,371
12
* duman05 Skype Eklenmiştir.
* s2 Sınıfının bir aksilik olmazsa ilk dersleri eklenmiştir.
* Önemli Not: Skype Üzerinden Eklemeyi Unutmayınız Arkadaşlar 28 Ekim 19:00 Son Tarih. Eklemeyenler Kampa Katılamayacaktır.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Web site tasarımı na vakit kalmaz ama kalırsa biraz deginiriz pek bilmiyorum ama bildiğimizi öğretiriz.

Derslere katılamazsanız bildiriniz
Umarim sizlere faydali oluruz. ..

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Tamam kabulederim isteği umarım sizlerinde bir gün idolleri olur. Ama çok çalışmanız lazım yani bana kimse ders vermedi ben kendim dersleri buldum çalıştım böyle oldu sizler de çok çalışırsanız çok başarılı olursunuz. .

Kullanıcı1233

Kıdemli Üye
19 Tem 2011
4,371
12
Arkadaşlar Yarın Toplantı Var Ve Sınıfımdan Ekleyen 3 Kişi Var. Yarın 19:00 da Başlayacak Toplantı Yoklamasında Olmayanlar İlk - Alacaklar KURALLARI Okuduğunuza Göre de Mazeretsiz Katılma Sayısını Geçtiğinizde Sınıftan Çıkarılırsınız Bilginize.
-zNeapozof.​

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
Arkadaşlar Yarın Toplantı Var Ve Sınıfımdan Ekleyen 3 Kişi Var. Yarın 19:00 da Başlayacak Toplantı Yoklamasında Olmayanlar İlk - Alacaklar KURALLARI Okuduğunuza Göre de Mazeretsiz Katılma Sayısını Geçtiğinizde Sınıftan Çıkarılırsınız Bilginize.
-zNeapozof.​
Hocam sınıf 1'in toplantısı nasıl olacak?

TheREDKIT

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
623
0
İST.SAMSUN
Selamın Aleyküm Grafik sınıfında sizin sınıfınızdayım fakat bilgisayarımda biraz sıkıntılar vardı ve giremedim pek fazla konuyuda takip edemedim kusura bakmayın skypeden sizi ekleyecegim. Kabul ederseniz ve sınıfa alırsanız sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.