Gladiatus tarzı masaüstü oyun[Yapım aşamasında]

6 Ocak 2016
160
0
Selamun aleykum herkese arkadaşlar.Gladiatusla büyüyen birisi olarak yeni bir oyun yapmak istedim bundan ilham aldım açıkçası.

Oyypgz.png

Eyy4ov.png

V331qy.png

Yapılacaklar
-FTP giriş ve kayıt sistemi
-FTP savaş sistemi
-Avlan sistemi
-İnstance sistemi
-Asalet sistemi
-Lonca sistemi
-Referans sistemi

Yapılanlar
-E-pin oluşturucu
-İtemlerin data kodları
-FTP destekli hosting

Bu konuyu ilk açtığım gün [28.10.2017] ilk güncellemeler bunlardır
Oyunumuzun adını daha belirlemedim onu da ileri aşamalarda kendisinin göstereceğine inanıyorum bir boğa falan tepsin yeter :twist Bu oyunumuzun daha betasının betasının betası sürümü olacağı için amatörce başladım.VB.net ile kodladım.İnşallah unreal engine e uyarlayacağım ileride ve size elle tutulur güzel bir oyun yapmaya calısacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.