Global Savaş

TGodfather

Yeni üye
22 Mar 2018
9
0
NY.USA
Sevgili dostlarım abilerim ve kardeşlerim gelin de şöyle ağız tadıyla ve samimi bir şekilde beyin fırtınası yapalım.

Öncelikle hep düşündügüm ve sürekli araştırıp takipte kaldığım bir mevzu var dünya da silaha mühimmat'a okadar ciddi yatırımlar yapılıyor ki bunun her sene katlanarak çogalması sizce de birşeylerin habercisi değilmi 2.dünya savaşından sonra bütün ülkeler sanki tekrar bir savaş olursa bu travmayı yaşamamak içinmi hazırlanıyor yoksa 3.dünya harbinden sağ çıkabilmek için mi?

Rusya,Abd,Çin gibi ülkeler özellikle listenin başındalar. Ama artık Abd nin ekonomik borcu almış başını gidiyor hatta sırf borcunu hafıfletmek için kuzey kore planını devreye sokarak japonya nın okyanus acıklarına kuzey kore yi tehdit olarak gösterip silah bile sattı tabıkı k.kore stratejisi benim şahsi düşüncem kısaca büyük bir savaş daha yaşanırmı sizce.
yorumlarınız benım için önemlidir.Eğer ilgin varsa görüşlerinizi benimle paylaşın.

TEŞEKKÜRLER :)

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Şimdi ben şöyle düşünüyorum tabikide 3. Dünya savaşı çıkacaktır. Ancak bu nükleer silahlarla filan zannetmiyorum çünkü sadece korkutma amacıyla yönetebilir örnek israil.... israil dediğiniz ülkeyi niye bu kadar büyütüyorsunuz o sadece ABD'nin uydusuydu truva atıydı bölgedeki yoksa nasıl kapitalistler bu arap bölgesini sömüreceklerdi bir kere bunu bilin. İkincisi israili herkes büyütüyor bütün basın büyütüyor israili bi konuşalım ya 8.5 milyon nüfus kişi başına düşen yıllık gelir 36 bin dolar 300 milyar dolarlık bir ekonomi..
Ya israilde 3-5 nükleer silah var e hadi bizi vursun bakalım o kadar kolay değil israil daha afedersiniz ama zavallı sapanla taş atan filistin ile kavga edemedi ya israil 8 milyon etrafı 300 milyon hepsi korku imparatorluğu üzerine kuruludur. Ve 3. Dünya savaşının dinler savaşına dönüştürüleceğini söyleyen albert pıke'ın yazmış olduğu hikayenin devamı fetö gibi....
Savaş kudüs üzerinden gerçekleşebilir siyonistler ile islamcıları kışkırtıp "New World Order" dedikleri Yeni Dünya Düzenini amaçlayan aileler Dünyayı resmen bir satranca çevirip oynayıp duruyor.
İnşallah anlarsınız biraz karışık yazmış olabilirim ama uzatabilirdimde..
Bunlar benim düşüncelerim tabi

Son düzenleme:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Savaş Nükleer silahlarla çıkamaz çünkü kendide yok olur nükleer silahı c4 mü sandınız? Nüfus azaltma planları yapıyorlar zombi virüsleri vs vs bill gates bile 2019'da 30 milyon insanın öleceğine işaret etmiş elon musk bile alev silahı üretip zombilere karşı kullanabilirsiniz dedi daha sonra gümrükten geçmesi içinde ismini değiştirerek "ısı arttırma cihazı" yapmıştı. Şöyle söylemek lazım aslında savaş 11 eylül olayından sonra başlamış oldu 11 eylül olayını bahsetmeden konuşiyim çünkü bunun bir ABD planının olduğunu bilmeyen bir tane Amerikan vatandaşı yoktur. 11 eylül olayından sonra Amerikan askerleri afganistana, ırak'a kısacası petrol bölgelerini sömürmek ve para kazanmak amaçlı yapmıştı daha sonra ülkeleri bir bir darbe ile düşürerek istedikleri gibi yöneteceklerdi ama Türkiye her zaman olduğu gibi galip geldi. Hatta şöyle söyliyelim 15 temmuz darbe gecesi Dünya üzerindeki bütün gizli örgütlerin meydan savaşıydı
Savaşıydı diyorum ailelerde kavga ediyor (Rosthchild and Rockefeller)

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
amerikanın borcu sadece ekrana yansıyan taraflı haberler doğrultusunda, amerika zaten bir başka ülkenin ayrı duran kıtasıdır

o yüzden borç gibi durumu olamaz

gündeme ve gelişen teknolojiye bakılırsa şuan suriye, filistin o, bu,şu diğer gözle görülür savaş içinde kalan kısımlara bakılmasının dışına dönersek dünya genelinde en fazla hasar alacak ülke Türkiye 'dir, çünkü diğer ülkelerin Türkiye'ye karşı geçmişten gelen kini var bakın kıskançlık değil kin yani tarihi unutmamışlar, biz yunanları denize dökeriz diye espri yapıyoruz ama oturup düşünmüyoruz;

acaba yunanlar bu cesareti nereden buluyor?

cesaret mi yoksa planın bir parçası mı

yunan ve ermeni iki yandan tehdit mesajı geliyor ve bu iki ülke'(cik) ciddiye bile alınmayacak taraflar Türkiye'yi neye dayanarak tehdit ediyor merak ediyorum açıkçası

Türkiye şuan zaten bir savaşın ortasında, savaştan çıkamayan tek ülkeyiz

(süngü, marş, bayrak, toprak, bayramlar) hepsi iyi hoş günümüze kadar geldi lakin günümüze kadar ekonomik sıkıntıda geldi

ülke olarak genelinde yatırım var mı?

Pamuk, çay, şeker,,

Biz sadece toprak olarak düşünüyoruz ama asıl savaş ekonomik yönden oluyor

Milli ruh var bizde savaş kaybetmeyiz mantığındayız ama ,; ne 215 kilo top mermisini kaldıracak kadar inançlı bir ruh kaldı, ne deha bir komutan

Teknolojimize sahip çıkamıyoruz demişimdir lakin ürettiğimiz gıdaya bile sahip çıkamaz olduk

bir şeylerden kaçar olmuşuz, hatta tartışmaktan bile kaçar olmuşuz (kavga anlamında değil elde kahve oturup sohbet ederek taraf değerlendirmesi yapmayı söylüyorum

uber ve taksi meselesini duymayan kalmamıştır;

bunun için gerekli mecralara talepte bulunup görüşmek yerine, sanki özel eğitim almışcasına planlar, projeler yapıp

uber ve taksi arasında kan davasına dönercesine olaylar yaşandı

Yani uzun lafın kısası, düşünmüyoruz ve pimi çekilmiş el bombası gibi dolanıyoruz

TGodfather

Yeni üye
22 Mar 2018
9
0
NY.USA
Şimdi ben şöyle düşünüyorum tabikide 3. Dünya savaşı çıkacaktır. Ancak bu nükleer silahlarla filan zannetmiyorum çünkü sadece korkutma amacıyla yönetebilir örnek israil.... israil dediğiniz ülkeyi niye bu kadar büyütüyorsunuz o sadece ABD'nin uydusuydu truva atıydı bölgedeki yoksa nasıl kapitalistler bu arap bölgesini sömüreceklerdi bir kere bunu bilin. İkincisi israili herkes büyütüyor bütün basın büyütüyor israili bi konuşalım ya 8.5 milyon nüfus kişi başına düşen yıllık gelir 36 bin dolar 300 milyar dolarlık bir ekonomi.. Ya israilde 3-5 nükleer silah var e hadi bizi vursun bakalım o kadar...
Evet Albert pike i biliyorum ve dediğin doğru Yahudiler birbirini zenginleştirir israil dediğimiz ülke bile değil işgalici bir yahudi topluluğu ayrıca abd bir maşa bütün olayların arkasında müslüman ve Hıristiyan savaşı var dediğin gibi din savaşı.

Savaş Nükleer silahlarla çıkamaz çünkü kendide yok olur nükleer silahı c4 mü sandınız? Nüfus azaltma planları yapıyorlar zombi virüsleri vs vs bill gates bile 2019'da 30 milyon insanın öleceğine işaret etmiş elon musk bile alev silahı üretip zombilere karşı kullanabilirsiniz dedi daha sonra gümrükten geçmesi içinde ismini değiştirerek "ısı arttırma cihazı" yapmıştı. Şöyle söylemek lazım aslında savaş 11 eylül olayından sonra başlamış oldu 11 eylül olayını bahsetmeden konuşiyim çünkü bunun bir A...
elbette nuklueer savaş cikamaz ama birgün kesinlikle hiroşima nagazaki gibi bir nuklueer patlama yaşanıcak kitalar arası bir olay olabilir bu .Nüfus azaltma olayida doğru evet bunu zaten abd ilk başta siyahi grupları kisirlastirmak için gıda yoluyla denedi ve şimdide çeşitli uyuşturucu ve hastaliklarla deniyorlar ama zombi gibi bir şey olcagini hiç zannetmiyorum bu çok fantezik bir fikri gibi geliyor veya Hut böyle bir virüs yayılsa bunun önüne geçilmez olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
elbette nuklueer savaş cikamaz ama birgün kesinlikle hiroşima nagazaki gibi bir nuklueer patlama yaşanıcak kitalar arası bir olay olabilir bu .Nüfus azaltma olayida doğru evet bunu zaten abd ilk başta siyahi grupları kisirlastirmak için gıda yoluyla denedi ve şimdide çeşitli uyuşturucu ve hastaliklarla deniyorlar ama zombi gibi bir şey olcagini hiç zannetmiyorum bu çok fantezik bir fikri gibi geliyor veya Hut böyle bir virüs yayılsa bunun önüne geçilmez olur.

Zombi virüsünden kastım örnek veriyorum flakka dediğiniz uyuşturucu eğer bulaşıcı bir hastalık olup insan öldürmeye kalkan bir hastalık olursa... kötü olur değil mi? Hollywood filmlerini bilir misin? Herşeyi planlayıp önümüze sunarlar aklın durur hayal edemezsin.
Ben gidiyorum hollywood filmlerine bakıyorum ya 2016-2017 filmlerinde ne var diyorum Robotik sistem, Zombi filmleri veyahutta benzer filmler özellikle planlanır hazırlanır insanlarda seyreder..
Peki niçin? Nüfusu kolayca azaltmak azılı kalan insanları köle yapıp kendileri için istedikleri gibi yönetip çalıştırmak....
İsrailde kanserden ölen kişi sayısı 2015'te 183 kişi iken Türkiyede ise yılda 100 bin kişi kanserden ölüyor... Türkiyede artış var israilde kanserden ölen kişi sayısında azalma var. Peki niçin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.