Göz Rengi Degistirmek [resimli]

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,178
604
Resim (Mavi Göz) (Yesil Yapilacak):
1gz8yo.jpg

.
1.gif
.
Resimi Photoshop la aciyoruz (Ben Photoshop CS Kullaniyorum ((8.0)).

28rb.jpg

.
2.gif
.
Magnetik Lasso Aletini seciyoruz.

227mu.jpg

.:3:.
Gözün etrafindan geciriyoruz (Gözü seciyoruz).

32ix.jpg

.:4:.
Sag Tikliyip Yeni Bir Ebene ye Kopya Ediyoruz.

47mm.jpg

..
Sag Alta Yeni Ebene 1 Sag tikliyip 1cisini seciyouz yani Transparent seciyoruz gözü.

53cr.jpg

.:6:.
Simdi Yeni Ebeneye bir renk vericez ben Yesil Kulandim.

64dy.jpg

.:7:.
Modus Normal Olucak.

74mi1.jpg

.:8:.
Ve Renk secimine basicaz.

88vs.jpg

.:9:.
Karsimiza Renkpanelli Gelicek Renk Secicez (Söyledigim gibi ben Yesili Secdim) ve Ok´e basiyoruz.

91xh.jpg

.:10:.
Göz böyle renke dönüsecek siz sag alta Weiches Licht seciceksiniz.

102my.jpg

..
Sonuc böyle olucak.

110sq.jpg

.:12:.
Göze Yaklasicaz (Zoom). Kenarlari Sectigim (Damla) tool´la Gözün kenarlari Düzelticez
.
137jx.jpg

..
Sonuc kenarlar Düzeltildi.

145cj.jpg

.:14:.
Filter->Weichzeichener->Graußler Weichzeichner seciyoruz.

156vx.jpg

.:SON:.
..
Ve Radius Göze gore seciyoruz ben 1.0 Pixel yapdim.

167yn.jpg

Sonucumuz
177fr.jpg

Resim Yesil oldu
gzsonuc4wx.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.