Hayatımda olan garip olaylar

Ares35

Yeni üye
24 Ağu 2017
8
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar. 25.02.2016 tarihinden beri bir kızla çıkıyorum. Hayatımda ilk defa bir sevgili yaptım. Ama nedenini bilmediğim bir şekilde üstümüzde çok büyük bir şanssızlık var. Buluşma ayarlıyoruz aramızda fakat buluşmanın son 1 saatinde bir aksilik çıkıyor veya buluşsak bile eş,dost,akrabalardan birisi görüyor. Ne zaman telefonla konuşsak bir arıza çıkıyor telefonda yada konuşamıyoruz ailesi geliyor falan filan. Abdestimi de kontrol ettim doğru şekilde alıyorum. Yeri geldiğinde namazımıda kılıyorum. Kimseye bir kötülük yapmıyorum ama buna rağmen sürekli bir şanssızlık oluyor. Yağmursuz, bulutsuz olmayan bir havada dışarı çıkıyorum 2 dakika sonra yağmur başlıyor. Sürekli Allah'ıma dua da ediyorum. Garip garip hastalıklar beni buluyor. Bu konuyla ilgili sizin düşünceleriniz neler?

Virtual Gelin

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,554
169
her şeyde bir hayır vardır kardeşim en doğrusunu allah bilir ;) belkide seni bir kötülükten koruyordur

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Herşey büyü değil düşündüğün şeyin ters çaba olabilir.Ters Çaba nedir ? Ters Çaba: Düşündüğün tek şeyin başına gelmesidir.

Virtual Gelin

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,554
169
yav en doğrusunu allah bilir arkadaşlar burda böyle konu açarakta çözüm bulamaz bu arkadaşımız gitsin bir hocaya onu anlatsın

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
579
26
Sakarya
Öncelikle merhaba arkadaşlar. 25.02.2016 tarihinden beri bir kızla çıkıyorum. Hayatımda ilk defa bir sevgili yaptım. Ama nedenini bilmediğim bir şekilde üstümüzde çok büyük bir şanssızlık var. Buluşma ayarlıyoruz aramızda fakat buluşmanın son 1 saatinde bir aksilik çıkıyor veya buluşsak bile eş,dost,akrabalardan birisi görüyor. Ne zaman telefonla konuşsak bir arıza çıkıyor telefonda yada konuşamıyoruz ailesi geliyor falan filan. Abdestimi de kontrol ettim doğru şekilde alıyorum. Yeri geldiğinde namazımıda kılıyorum. Kimseye bir kötülük yapmıyorum ama buna rağmen sürekli bir şanssızlık oluyor. Yağmursuz, bulutsuz olmayan bir havada dışarı çıkıyorum 2 dakika sonra yağmur başlıyor. Sürekli Allah'ıma dua da ediyorum. Garip garip hastalıklar beni buluyor. Bu konuyla ilgili sizin düşünceleriniz neler?

Aynı şey banada oluyodu sonra fark ettim ki kız artık benden hoşlan mıyomuş kızın mı mazereti çıkıyo yoksa muska falan mı var üstünüzde

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
o bendede oluyor 2 saat saçımı yapıyorum çıktığımda parfüm sıkmadığımı ve saçımın bozulduğunu görüyorum ama engel değil 2 dakika parfüm alıyorum bir mağazadan bide saçımı yaptırıyorum berberde hemen kötüye yorma hep engelleri aşmaya çalış çözümlerini kendin üret

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Yıldızin dusuk olabilir birde belki bundada vardir bir hayir
Ne demisler perde arkasinda perde vardir siz bilemessiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.