Instagram Kapanan Hesabı Açma Taktiği

SalvadorTR

Üye
25 Ocak 2016
155
9
İzmir
Selamun Aleyküm Bildiğiniz Üzere İnstagram Bazen Hesabınız Taklitten Kapandığında Ve Arada Aylar Geçiyor İnstagram Bu Hesap Açılmaz Diye Red Yanıtı Geliyor Size Fakat Aklın ve Mantığın Çözemeyeceği Hiçbir Şey Yoktur. Şimdi Anlatıma Geçelim.

Aşağıdaki Linkten Size Form Vericem.

Form Link : https://help.instagram.com/contact/396169787183059

Adım 1 :
Bir devlet kurumundan alınmış geçerli bir fotoğraflı kimliğiniz var mı (ör. pasaport, ehliyet)?

Evet'e Basın
Hayır

Adım 2 :
Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız

Kimlikte ve İnstagram Yazan Adınızı ve Soyadınızı Yazın.

Adım 3 :
Instagram Kullanıcı Adınız
[ör: Instagram hesabınızın internet adresi instagram.com/[kullaniciadi] ise, bu alana "kullaniciadi" yazın]

Buraya Kapanan Hesabınız Kullanıcı Adını Yazınız.

Adım 4 :
E-posta adresiniz
Instagram hesabınızda kayıtlı e-posta adresi

İnstagram Hesabını Açarken Kullandığınız E-posta Adresinizi Yazınız.

Adım 5 :
Hangi ülkeden yazıyorsunuz?

Örnek : Almanya
Ülkenizi Almanya Yapmanız Zorunludur.

Adım 6 :
Lütfen bir devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimliğinizin kopyasını gönderin. Bu kimlik:
Bir devlet kurumu tarafından verilmiş olmalıdır (örneğin: pasaport, sürücü ehliyeti)
Adınızı, fotoğrafınızı ve doğum tarihinizi net biçimde göstermelidir
Renkli olmalıdır
Kimliğinizin doğrulanması için gerekli olmayan tüm kişisel bilgilerin (ör. adres, ehliyet numarası) üzerini kapatın.

Buraya Kimliğiniz Fotoğrafını Çekerek ve TC'nizin Üstünü Kapatıp Buraya Atınız.

Adım 7 :
Geçerli bir kimlik yüklemezsem hesabım için yardım alamayacağımı anlıyorum.

Burayı İşaretlemeyi Unutmayın.

En Fazla 1 2 Gün İçerisinde Size Mail Gelecektir. Ve Hesabınız Açılmış Olacaktır.

Şimdiden Hesabı Kapalı Olupta Açan Arkadaşlara Hayırlı Olsun.

NOT:Yeni Kapanan Hesaplar İçin Geçerlidir.

NOT:VPN Kullanmanız Şarttır Ülke Lokasyon = Almanya.
Konuma Teşekkür Ederseniz Sevinirim :)

Son düzenleme:

Uniq0s

Yeni üye
9 Şub 2019
16
0
hocam merhaba, benim arkadasimin hesabı kapandı bana mail atıyorlar fotoğrafı atıyorum geri dönmüyorlar 3 gündür çözemedim ?

SalvadorTR

Üye
25 Ocak 2016
155
9
İzmir
hocam merhaba, benim arkadasimin hesabı kapandı bana mail atıyorlar fotoğrafı atıyorum geri dönmüyorlar 3 gündür çözemedim ?

Merhaba şöyle anlatiyim size yeni kapanan hesaplara giriş yaptığınızda bir puzzle çıkar örnek: köprü fotoğrafını seçin bunu doğru yapıp 15 gün içinde size geri dönüş yapıyorlar cok form atmayın hesap buga girer eski hesaplarda suan açılmıyor formlarda biraz sıkıntılı vpn açıp almanyadan atın 59 formunu illa dönüş yapılır ama cok form atmayı denemeyin

Uniq0s

Yeni üye
9 Şub 2019
16
0
Merhaba şöyle anlatiyim size yeni kapanan hesaplara giriş yaptığınızda bir puzzle çıkar örnek: köprü fotoğrafını seçin bunu doğru yapıp 15 gün içinde size geri dönüş yapıyorlar cok form atmayın hesap buga girer eski hesaplarda suan açılmıyor formlarda biraz sıkıntılı vpn açıp almanyadan atın 59 formunu illa dönüş yapılır ama cok form atmayı denemeyin

yok puzzle cikmiyor hocam böyle bir hesap bulunamadı vs atıyor taklitten kapatıldı diyor. 2 mail denedim 1 tane gmail 1 tane yandexmail ikisi de geri dondu ama hala yanıt yok gmailden 1 hafta gecti yandexmaili bugun attım. almanyadan atıyorum sadece bana geri donmuyorlar sıkıntı orda

endtugra

Yeni üye
4 May 2020
3
0
Hocam öncelikle elinize sağlık. Şuan güncel sorunlardan biri olan doğrulama sonrası " Bilgilerinizi inceliyoruz" ekranında kalıyor hesap giriş yapınca. Bunun hakkında bilginiz var mi? Teşekkürler.

2 Mar 2024
78
42
Sorgusuz
Selamun Aleyküm Bildiğiniz Üzere İnstagram Bazen Hesabınız Taklitten Kapandığında Ve Arada Aylar Geçiyor İnstagram Bu Hesap Açılmaz Diye Red Yanıtı Geliyor Size Fakat Aklın ve Mantığın Çözemeyeceği Hiçbir Şey Yoktur. Şimdi Anlatıma Geçelim.

Adım 1 :
Bir devlet kurumundan alınmış geçerli bir fotoğraflı kimliğiniz var mı (ör. pasaport, ehliyet)?

Evet'e Basın
Hayır

Adım 2 :

Adım 3 :
[ör: Instagram hesabınızın internet adresi instagram.com/[kullaniciadi] ise, bu alana "kullaniciadi" yazın]

Adım 4 :
E-posta adresiniz

Adım 5 :

Adım 6 :
Lütfen bir devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimliğinizin kopyasını gönderin. Bu kimlik:
Bir devlet kurumu tarafından verilmiş olmalıdır (örneğin: pasaport, sürücü ehliyeti)
Renkli olmalıdır
Kimliğinizin doğrulanması için gerekli olmayan tüm kişisel bilgilerin (ör. adres, ehliyet numarası) üzerini kapatın.

Adım 7 :

En Fazla 1 2 Gün İçerisinde Size Mail Gelecektir. Ve Hesabınız Açılmış Olacaktır.

Bunların Hepsi 2021 De Fix Yedi Kendi Medhodunu Yapman Lzım Açmak İçin Veya Parasını Verip Alman Lazım

Code 404

Üye
17 Kas 2023
51
26
/ProgramData

Adım 1 :

Evet'e Basın
Hayır

Adım 2 :

Adım 3 :

Adım 4 :
E-posta adresiniz

Adım 5 :

Adım 6 :
Renkli olmalıdır

Adım 7 :

Eline Sağlık Dostum Boş Bir Yorum Gördüm İlgilenmemeni Tavsiye Ederim Ne de Olsa Ülkeye Lamer da Lazım :) Başarılar

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Eline Sağlık Dostum Boş Bir Yorum Gördüm İlgilenmemeni Tavsiye Ederim Ne de Olsa Ülkeye Lamer da Lazım :) Başarılar
Eğer lamer diye bahsettiğin yorum bir üstteki arkadaşın yorumuysa arkadaş haklı. Konunun tarihi 2020, post kasmak için mi girdiniz bilmiyorum fakat bu yöntemler çoktan fixlendi. Bilmediğiniz konularda insanların fikirlerini eleştirip de lamer dememeniz sizin için daha iyi olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.