IObit Malware Fighter v7.5.0.5834 Türkçe Katılımsız

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
248
İstanbul
113_malware-fighter-v3.0-turkce-1.png

IObit Malware Fighter, bir casus yazılımlardan korunma programıdır. Her ne kadar ortalıkta dillerde çok gezse de bu programın MalwareBytes programının tırnağı dahi olacağını düşünmüyorum. IOBIT, sen güvenlik programlarına el atma dedirten IObit Malware Fighter, sistemi koruyor gibi görünse de aslında sadece süsden ibaret. Yahu görev yöneticisinden programın işlemini sonlandırabiliyorum var mı böyle bir koruma programı :) Ama seveni vardır kullananı vardır bilemem buyurun yinede.

Kurulum katılımsızdır, tüm Windows işletim sistemlerini ve 32 - 64 bit desteği sunar.

Turbobit | Letsupload

Dosya boyutu: 60 MB

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.