İstediğin numara ile anonim şekilde arama yapmak

pSORUNYOK

Yeni üye
23 Eki 2013
29
10
İSTEDİĞİN NUMARA İLE VE İSTEDİĞİN SES TONU İLE ANONİM ŞEKİLDE ARAMA YAPMAK.

Hepinize selamlar arkadaş forumda bir kaç arkadaşın bu şekilde arama yapmak istediğini ve bulamadığını gördüm bende paylaşmak istedim. Uygulama sadece App Store'da mevcut ):

Uygulama adı : Fun Phone Call

Bu uygulamayı Iphone telefonunuza indirdikten sonra size 2 dakikalık bir deneme süresi vermektedir, uygulamayı test ettikten sonra güvenle ödeme yapıp sürede satın alabilirsiniz.

Çeşitlilik; Kadın, Çocuk, Kız, Erkek ve İnce kalın ses tonu ayarlayabiliyorsunuz, keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle, hoşca kalın!

Not : Dilediğiniz numara ile dilediğiniz kişi arayabilirsiniz atıyorum arkadaşınızın numarasından sevgilisini annesini vs. size kalmış

drjacob

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,773
402
localhost
İSTEDİĞİN NUMARA İLE VE İSTEDİĞİN SES TONU İLE ANONİM ŞEKİLDE ARAMA YAPMAK.

Hepinize selamlar arkadaş forumda bir kaç arkadaşın bu şekilde arama yapmak istediğini ve bulamadığını gördüm bende paylaşmak istedim. Uygulama sadece App Store'da mevcut ):

Uygulama adı : Fun Phone Call

Bu uygulamayı Iphone telefonunuza indirdikten sonra size 2 dakikalık bir deneme süresi vermektedir, uygulamayı test ettikten sonra güvenle ödeme yapıp sürede satın alabilirsiniz.

Çeşitlilik; Kadın, Çocuk, Kız, Erkek ve İnce kalın ses tonu ayarlayabiliyorsunuz, keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle, hoşca kalın!

Not : Dilediğiniz numara ile dilediğiniz kişi arayabilirsiniz atıyorum arkadaşınızın numarasından sevgilisini annesini vs. size kalmış
Eline sağlık

MahmutAga

Yeni üye
1 Eyl 2023
36
4
Numara gorukuyormu ve Sikinti olurmu kullanmak?
Sonra isbar yersem beni bulma sans varmi mesela?😂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.