Kameradan veri nasıl alabilirim

Aryax

Üye
4 May 2021
51
7
Ofisteki patronum bana bir istekte bulundu herhngibi bir kameradaki görüntyü anlık olarak görmek istiyor ve hiç bir bilgim yok bir site yapacğım hangi dil de yazacağımı vesaire bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz teşekür ederim şimdiden

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
335
97
Misconfiguration
Ofisteki patronum bana bir istekte bulundu herhngibi bir kameradaki görüntyü anlık olarak görmek istiyor ve hiç bir bilgim yok bir site yapacğım hangi dil de yazacağımı vesaire bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz teşekür ederim şimdiden
Herhangi bir görüntü derken iş yerine ait kameralar için mi ?

Aryax

Üye
4 May 2021
51
7
Evet ve araçtaki kamera yeni kamereda alabilirim bana önemli olan hocam anlık veriyi nasıl çekebilirim

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
335
97
Misconfiguration
Evet ve araçtaki kamera yeni kamereda alabilirim bana önemli olan hocam anlık veriyi nasıl çekebilirim
IP kamera ile işi çözebilirsin. Ama bir servere de ihtiyaç duyabilirsin. Çoklu kullanıcı bazı ip kameralarda sorun yaratabiliyor. Hedef kitlene göre kamera kullanıcısı fazla olan bir kamera seçersen eğer serveri aradan çıkartabilir böylece direk statik ip üzerinden yayın yapabilirsin

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
822
315
dikkat edin kameraları dıs bağlantıya açarken panel sifrelerini default yapmayın güçlü yapın güncellemleri yapınız hecklenme olasığı yada zehirlenme oluyor baskasıda girip izliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.