karşıDakinin pC Sini kapama :D

izmitLee41

Yeni üye
4 Haz 2009
26
0
arkaDaŞLAr karŞınızdaki kiŞini pC Sini kapamak iStiyorDanız ::::;

iLk önCe mauSun Sağ tuŞuyLa yeni > kısayol yapın

%windir%\system32\shutdown.exe -s -t 60 -c "bu tırnakların arasına korkutucu bır mesaj yazın by su tarafından hacklenmısstır felan dıye"

su 60 yazan yere karsındakının pc sının kac sanıyede kapanmasını ıstıyorsanız onu yazın sonra o cıft tıkladıgı andan ıtıbaren gerı sayıma baslıyor ve sızın mesajınız cıkıyor bıde sız oraya format cekılmeden acılabılır fakat acmamanız kesınlıkle onerılır yazarsanız adamda bıraz urkek se acamaz

---------------------------------------------------------------
HaCKTuRKTeaM ; SayqıLarımLa

FromDa warDa öSür DiLerim

''1'' TeŞŞekkür Yeter :D

Son düzenleme:

izmitLee41

Yeni üye
4 Haz 2009
26
0
SizDe SaqoLun :D

Hanqi koLLarDa yitirDin Saf Sewqimi ; KimLere aya konuSu ettin aptaL yüreğimi bir yaLan uğrunamı harCaDın genÇLiğimin en güzel günLerini yazık banaki ; Yazık bana ki yar sanmıŞım Senin gibi ŞereFSiZi...!

Drift

Üye
8 May 2009
129
0
33
Giresun
Bikaç Şey Söyleyeyim;

1- Daha Önce Paylaşılmıştır.

2- Bunun Başına "%windir%\system32\" Yazmaya Gerek Yoktur.

3- Bunu Kapatmak için "Başlat > Çalıştır" kısmına "shutdown -a" Yazıp Çalıştır Derseniz Açılan Şey Kapanacaktır. ( " işaretini yazmayınız.")

ar£S

Kadim Üye
30 Tem 2009
5,659
0
ben açıklıyayım masaüstüne sağ tıkla yeni-kısayol çıkan pencereye shutdown -s -t 00 yaz bitti bunu karşıya gönder açtığı an pc kapancak sende kapandığını anlarsın zaten msn kapanır kolay gelsin:):)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.