Karşınızdaki insana nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz?

Murderer Bot

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Hindi
nasıl oluyoda peşinizde bu kadar insan varken bu kadar rahat takılıyosunuz tekniğiniz neler?
size önerilerimi yazabilirmiyim
-evet(cevabı kendim veriyorum çünkü söylemek istiyorum)
bence hani şu birisi güvenilirmi onaylasın diye bir olay var ya güvenilir olmayanlar veya tuzak kuranların ip si banlansın bence çünkü bu kadar insan var burda öğrenmek için gelmiş şirin minnak ponçik insanlar neyse işte insanlar meraklı insanlar şimdi orda bir keylogger crypter var allahım ben onu indirmeden duramam bende böyle bir takıntı var şu ana kadar 5 kere 2 ayrı bilgisayar ile tamire gitmişliğim var kendi yaptığım virüse bile tıklamdan duramıyorum
gözünüzü seveyim siz nesiniz insanmısınız siz nasıl rat yemiyonuz nasıl bişey yemiyonuz hackini yiyiim cevap ver bu nasıl bişey ne bu nasıl bu bu bu ne bu ya
nasıl bu kadar iyi gizleniyosunuz

konu dışı biliyorum ama yazarken aklıma geldi alayımız hacker olmayı iliklerine kadar öğrense rusyada bir tane hacklenmedik banka kalmaz nasada girilmedik dosya kalmaz şeytan diyor al böyle tht nin gerçek üyelerini beyinlerine çip tak bunlar böyle ortalıkta cyborg gibi gezsinler BİR ÇİP AÇSAK ANDIMIZI AYDA OKUTURUZ :D ne biliyim niye böyle birşey yazdım bilmiyorum ama fantezi dünyam ne kadar da rengarenkmiş benim neyse bizede öğretebilirmisiniz tüm bildiklerinizi
bu arada gerçek tht üyelerinin bu forumda isimleri ne?

Moderatör tarafında düzenlendi:

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
türklere ve türk sitelerine dokunmadıgın müddetce ve netten önüne gelen her bi programa tıklamadıgın ve indirmedigin müddetce güvenmedigin kişiye bilgisayarına baglanmasına izin vermedigin müddetce bilgisayarında güvende sende güvendesin demektir yani hep şunu uygula daima bir adım önde olmayı hedefle hiç bişi olmaz ben belki 1 yıldır virüs programı bile kullanmıyorum bilmiyorum bende bunu niye yazdım : )

Integin

DeDe
19 Mar 2017
2,572
21
Ötüken
türklere ve türk sitelerine dokunmadıgın müddetce ve netten önüne gelen her bi programa tıklamadıgın ve indirmedigin müddetce güvenmedigin kişiye bilgisayarına baglanmasına izin vermedigin müddetce bilgisayarında güvende sende güvendesin demektir yani hep şunu uygula daima bir adım önde olmayı hedefle hiç bişi olmaz ben belki 1 yıldır virüs programı bile kullanmıyorum bilmiyorum bende bunu niye yazdım : )

:D :D :D bi sonuca varacak diye beklyrdm :D:RpS_thumbsup:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Valla ben sırrımı söyleyeyim. Çeneni tutacaksın. Yok ip değiş yok sanal makine yok bilmem ne... Bunlar sonraki işler. Gizliliğin %90ı çeneden geçer.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Dostum 0 Güvenlik Önlemiyle Takılıyorum Ne VPN Ne Birşey Başıma Daha Hiçbirşey Gelmedi Gelemezde ;) Rahat Olman Güvenliğini Arttırır Fakat Kendini Kasarsan Belli Edersin :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.