Knight Online Ölücekmi ? Canmı Çekişiyor..

23 Nis 2009
122
0
Olm sen koxp kullanarak kul hakkınıda giriyorsun :D ki bu normal , bizim yan camii nin imam ı ko oynuyor 79 lwl full kops ada dizmiş bide imam olcak :D bence KO para kazanmak için orasını burasını yırtıyor , bişey dicem , KO çarların soyulmamasını isteseydi sadece PLatinium ve GoldPremium alanalrn mı itemlerinin kilitlnmesimi isterdi , k2 apra kazanmak içn neler yapıyor , para kazanmak istemese , parasız item kiliitletidi , bide HF ler neden 2 haftlk flan çünkü yenilesnn diye çnkü k2 yapıor ;)Çaralrıdna %90 ını k2 %10 unu hackerler soyuyordur , ( bana göre ) k2 soyuyordur çünkü adama Gold Premium almaya zorlasın.

Son düzenleme:

tuzlusu

Üye
14 Haz 2009
146
0
artık çk saçma oldu bazı düzemlemeler ile daha gzl olabilir yani nasıl olur bnce bu knight ı pvp gibi yapsınla süper olur gibime gelior playerlık ön plana çıkar ama işte bu sferde para kaybediorlar işlerine qelmior!!! hepsi şerefsiz bnların bu ardada oyunu bırakmak çk kolay beler iteminiz varsa gidin + basın yansın bi daha oynamazsınız bn öle yaptım 80 gb lik item yaktım +9 shart bastım onu da yaktım yenidfen başlamamk için çnkü hiç bi yararı yq ve zararı var !!

DeadLyTuRKs

Katılımcı Üye
13 Tem 2009
402
0
E∂irηe
oyunu bırakamayanlara bir çözüm yolu söyleyim, ben şahsen bu yolla bıraktım :D pvp oynayın ama paralı pvp değil. böylelikle oyuna para yatırmamış olursunuz.

ZaMaZ

Yeni üye
2 Ağu 2010
1
0
Bu oyunu çok eskiden oynayan biri olarak şunları söyleyebilirim. Eğer koxp yapıpda üstüne zevk alıyorum diyen adam varsa o adamı kendi haline bırakın derim =)
Ben 5 sene civarı oynadım. Yaklaşık 5 senedir de oynamıyorum. Oynamakda istemiyorum öylesine bir göz atarken dikkatimi çekti...
Ben bu oyuna ilk başladığım zamanlar kosp felan yoktu. Bir serverları vardı özellikle savaş zamanları lagdan hareket edemezdin. Bir pelerini almak o kadar zorduki uğraşırdık deli gibi. 60 olmak mı hayal di o zamanlar =) Şimdi 75 olmak için manuel olarak söylüyorum uğraştığın kadar o zamanlar 60 olmak için uğraşırdın =) Bugları hiç bitmezdi zaten gate den ışınlanırdın geri gönderirdi seni bug olurdu =) Anlayacağınız zamanında çok emekler verdik bu oyuna ama biz gene en iyi dönemde oynamışız o zamanlar bu kadar kosp felan yoktu olanda ya ban yerdi yada adminlerle alakası vardı gm lerle geçiştirirlerdi =)
Oynayanlara ALLAH kolaylık versin =) Bu oyunun sonu gelmez =)

19 Tem 2010
75
0
Bende ko oynuyorum.GM ler geç olsada bu işin önüne geçmee başladı.Artık pk alanlarında koxp kalktı gibi birşey çok nadir.Yavaş yavaş oyun düzelior geçte olsa.Zaten bu oyun düzelmesi bizden çok K2 nin işine gelior.Sonuçta premium cash vs. vs. satıcaklar....

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
bende oynamıştım gerçekten millet çok hileci düpeci sürekli koxp kullanıyorlar.37 lwl e kadar oynadım sonra bıraktım itemlerimde iyidi aslın fakat oyun bozulmuş bi kere

omerhuso

Üye
4 Eyl 2008
115
0
eet bnde ronark ve edenada fll itemli 83 lwlw car bıraktım arkdarslar üstelik bu oyun
israel yanlsı bioyun
bırakmama sebebimdir ogiden paralara plat paraları gold pararaları sileverkalkti bornz paralararı çok yazık mal gıbı praara yetırıoz uyanın bu gafletten

TCODER

Katılımcı Üye
14 Eyl 2010
364
0
Son Çıkan koxpları kullanmayın. Hepsinde keylogger var. Knight OnLine Client Açıldığı an kayıta başlıyor ve ardından 10 dk sonra mail gönderip hesaplarınız soyuluyor. Bunların ilk tabanını bu siteden çıkarttım ve arkadaşlarım ile düzenleyip isteyenlere verdik.

tüm koxplarda ne yazıkki keylogger var.

;;;;;;;;;;

10 yıl önce +5 cleaver bulmuştum +3 iron crossbow ile takas ediyordum +1 bow vermiş. 8 yaşındayken.

+1 mirage dagger çıktığı zaman db çekiyorduk isterse küfür etsinler okadar zevk vardı . şimdi görev yap +3 falan veriyor.

+5 çitin set hemen 46da hazır 2-3 tanesini +7 yap yine bişeye yarar.
şimdi zevk yok oyunda.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.