Merhabalar pktriot da tcp 1604 başlatamıyorum

deltafx

Yeni üye
14 Şub 2019
3
0
Merhaba arkadaşlar sorunumu çözebilecek kimse yok mu gerçekten çok araştırdım ama bir türlü yapamıyorum tcp 1604 başlatmaya çalışırken hata veriyor ne yaptıysam da başlamıyor görseli aşağıda bırakıyorum

`Pala

Katılımcı Üye
2 Mar 2024
326
104
LocalHost
S
Merhaba arkadaşlar sorunumu çözebilecek kimse yok mu gerçekten çok araştırdım ama bir türlü yapamıyorum tcp 1604 başlatmaya çalışırken hata veriyor ne yaptıysam da başlamıyor görseli aşağıda bırakıyorum

Sürekli olarak tünel kapat aç başka bölgeler seç olmazsa seninle alakalı bir durum yok zaten çoğu kişide böyle.

BlackHat455

Katılımcı Üye
16 Eki 2022
342
76
Hocam bunun bir çok sebebi olabilir.

Uygulama guncel olmaya bilir ya da pc ile alakalı olabilir. Güvenlik duvarı vs

Buna benzer cok uygulama mevcut siteden bakabilirsiniz..

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
712
23
  • netstat -ano | findstr :1604
  • Şu komutla portun başka bir süreç tarafından kullanılıp kullanılmadığını kontrol edin.
  • Windows Güvenlik Duvarı ayarlarını kontrol edip izin verilip verilmediğine bakın , izin verilmiyorsa PKTRiot'a izin verin. ==> Denetim Masası > Sistem ve Güvenlik > Windows Defender Güvenlik Duvarı > Gelişmiş Ayarlar > Gelen Kurallar veya Giden Kurallar.
  • Ya da bağlanmaya çalıştığınız sunucuya büyük ihtimalle erişim problemi yaşıyorsunuz.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
899
lihtgTHT.php
Kurulumda/kullanımda bir hata yapmış olabilirsiniz. Aşağıdaki konunun içerisindeki videoyu kullanarak 0’dan bir kurulum yapmanızı tavsiye ederim. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.