Microsoft Ücretsiz Yazılım Dersleri Veriyor **DDATA >>STAJYER

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Merhaba Arkadaşlar. Bundan önce TURKCELL veriyordu yazılım derslerini şimdi de bizlere Bill Gates amcamız destek çıkacaktır.​

Eğitimler;

Temel Programlamayla başla daha sonra isteğine göre tablet, telefon, web, masaüstü ve hatta bulut uygulaması geliştirip yayınlamak için gerekli video eğitimlerini al. Öğrendiklerini pekiştirmek için sanal sınıfları seyret.

KODU;

KODU kolay bir görsel programlama dili sayesinde çocukların 3 boyutlu oyunlar yapmasını sağlar. KODU'yu çocuklar ve yetişkinler hiç programlama bilmese bile kullanabilir.

Soru & Cevap

Uygulama geliştirirken karşılaştığın sorunları burada çözebilirsin. İstersen arama yapıp sorunun cevabını bul istersen de sorunu sor, diğer Açık Akademi öğrencileri ve Microsoft uzmanları cevaplasın.​

LİNK; https://www.acikakademi.com/portal/default.aspx

NOT: ARKADAŞLAR ACİL BİR İŞİM ÇIKTIĞINDAN DOLAYI YAZILARI SİTEDEN ALDIM YAZDIM. GELİNCE ÖZGÜN BİR ŞEKİLDE DÜZENLEYECEĞİM.

Doldurarak devam ediniz.

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Aldığınız puanlarla daha sonra katılım lisansı alabilmektesiniz. Dersleri dinlediğinizde ve sınavlarda 60 puan üzeri aldığınızda katılım belgesi almaya hak kazanacaksınız.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
bende bi ara kayıt olmuştum , Gerçekten kullanışlı eğitimler veriyorlar. Sertifika dahi veriyorlar. Konu için ellerine sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.