müşteri takip pogramı

11 Kas 2009
84
0
acil c++ veya dev c de hazırlanmış müşteri adı ve soyadını tutan,aldığı malzeme ve fiyatını kayıt altına alan gerektiğinden müşteri bilgilerini silebileceğimiz müşteri tekip programının kodları lazım yardımcı olursanız sevnirim

sperman169

Üye
3 Mar 2012
89
0
onu c++ da yapılabilcegini sanmıyorum ama kendin kodlayabilirsin örnek yazıyım
Kod:
#include <iostream>
#include <conio.h>
using namespace std;
main(){
cout << "Musteri adi: Mehmet";
cout << "Musteri adi: Ahmet";
getch();
return 0;
}
şeklinde bişey yazabilirsin ama kendiliginden yapmaz manuel degiştirmen gerekir

durdogu12

Üye
23 Tem 2009
212
0
Yok aslında yapılır ben bunu yapıcak bilgiye sahibim ama programın bir arayüzü olmaz program bildigin consol ortamında calışır istersen yaparım ama birazda zamana ihtiyacım var programı yapmamı istiyorsan bana özel mesaj ile programa koyucam özellikleri yaz

onba55

Üye
4 Ağu 2009
132
0
Aslında konsol ekranında çok kolay yapıla bilecek bir şey :).Dosya işlemlerini,yapıları filan öğren kolayca yaparsın :D.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.