.Net(C#,Vb.net) Tersine Mühendislik 1 deobfuscator

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı

[COLOR="olive[B]Konu anlatımı[/B][/COLOR]

[B][COLOR="YellowGreen [URL="https://tik.lat/YzCrr"] Virüs total[/URL][/B]
İndir

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Eline sağlık, videolu sesli anlatım da makarnanın sosu niyetine lezzete lezzet katar :)

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa
http://www.turkhackteam.org/tersine-muhendislik/1599900-net-deobfuscating-ar-ge-kulubu.html

Ayrıca de4dot'un desteklemediği deobfuscatorları nasıl de4dot'a ekleyebileceğimizi bu konuda anlatmıştım.

Elinize sağlık.

Tamda bende onu soracaktım. De4dot'un desteklemdiğini çok güzel bir şekilde anlatmışsınız ama ben malesef anlamadım biraz karışık geldi sade ve daha basite indirgemiş bir şekilde tekrar anlatır mısınz konu durabilir videolu anlatımı sade yapabilirsiniz mesela.

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
video eklendi

yakında her obfuscator çözen bir deobfuscator yazar atarım bunlara ihtiyacınız kalmaz

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Güzel anlatım olmuş +Video da konuyu taçlandırmış benden size 2xTeşekkür.....

TRWE_2012
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
Reverse Engineering

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Evet ama daha 8.amatörlük seviyesindeyim.Ustalığa bir 15 yıl var....

Ana Mesleğim : Madencilik
Hobim (2.mesleğim) = Windows İşletim Sistemlerinde ve Yazılımlar üzerinde "REASMCODERİNG" (Açılımı:Reverse Engineering Assembly Coder)
Aynı zamanda Makale Yazarıyım bir Warez Sitesinde....
Şairim (Aşk Ve Vatan Şiirleri ana temam)
Soru Yazarıyım (Büyük Kitap Evlerine para karşılığı Matematik Ve Tarih Soruları hazırlamaktayım)
Havas İlmi Araştırmacıyım
.
.
.
Bu böyle sürüp gidiyor ama ana mesleğim dışında yukarıdakileri yapmaktayım.

TRWE_2012
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
Reverse Engineering

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.