Nokia 2330 Classic ile Instagram mail adresi bulma

furkanaydan

Yeni üye
14 Tem 2020
9
1
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm, bir konuda görmüştüm Nokia 2330 Classic telefonu ile Instagram kullanıcı adıyla şifreyi unuttum deyip, o Instagram hesabına kayıtlı mail adresini sansürsüz (yıldızsız) bir şekilde görebiliyormuşuz. Bu olay gerçek mi ? Eğer gerçekse bu telefonu almadan da öğrenebilir miyiz emülatör ile çalıştırabilir miyiz ?

Teşekkürler İyi Forumlar

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,347
858
anka.html
Videonun Ne zaman çekildiği önemli.
Bulunduğu Yılda Böyle Bir Açık vs. Oluşmuş Olabilir.
Montajda olabilir. Sadece bir video üzerinden yola çıkmamalısın. iyice araştırman gerek.

furkanaydan

Yeni üye
14 Tem 2020
9
1
Videonun Ne zaman çekildiği önemli.
Bulunduğu Yılda Böyle Bir Açık vs. Oluşmuş Olabilir.
Montajda olabilir. Sadece bir video üzerinden yola çıkmamalısın. iyice araştırman gerek.
Hocam video değildi, yine THT'de açılan bir konuda görmüştüm JavaME 2.0 sürüm kullanan telefonlarda bunun mümkün olduğu ve çalıştığı yazıyordu, bu telefonlardan biri de Nokia 2330 Classic bu telefonu bulamadım maalesef... Peki bir Instagram kullanıcısının mail adresini nasıl bulabilirim, biraz araştırdım tek yol sosyal mühendislik. Mailini bulmak istediğim kişinin kullanıcı adı ve telefon numarası var maltego ile denedim çalıştığı kurumun web sitesini aradım ama yine birşey bulamadım sosyal mühendislik senaryosu yazabilir miyiz ? anket doldurma vs.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,347
858
anka.html
Hocam video değildi, yine THT'de açılan bir konuda görmüştüm JavaME 2.0 sürüm kullanan telefonlarda bunun mümkün olduğu ve çalıştığı yazıyordu, bu telefonlardan biri de Nokia 2330 Classic bu telefonu bulamadım maalesef... Peki bir Instagram kullanıcısının mail adresini nasıl bulabilirim, biraz araştırdım tek yol sosyal mühendislik. Mailini bulmak istediğim kişinin kullanıcı adı ve telefon numarası var maltego ile denedim çalıştığı kurumun web sitesini aradım ama yine birşey bulamadım sosyal mühendislik senaryosu yazabilir miyiz ? anket doldurma vs.
Öncelikle konuyu yanlış anlamışım kusuruma bakmayın.
Kendinizi yetkilisi gibi gösteren bir sms vs. atabilirsiniz bu sayede dolduracağı anket üzerinden mail adresini öğrenebilirsiniz.

furkanaydan

Yeni üye
14 Tem 2020
9
1
Kendinizi yetkilisi gibi gösteren bir sms vs. atabilirsiniz bu sayede dolduracağı anket üzerinden mail adresini öğrenebilirsiniz.
Hocam hangi platform bu söylediğiniz, +1 numaram var whatsapp üzerinden mesaj atabilirim sms atamıyorum şuan Türkiye için kapalı ama söylediğiniz platformun ismini verirseniz biraz daha araştırma yapmak istiyorum bu konuda
hocam bu gece yada yarın bu konu hakkında bir araştırma yapıp konu açacağım umarım herkes için yararlı olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.