P4 | A'da Z'ye Bilgisayar Eğitim Seti | Detaylı E-Kitap

AhPaP 316

Üye
25 Mar 2021
71
45
Türk Hack Team Database
Merhabalar değerli THT üyeleri,

Eğitim setleri serisinin 4. bölümüyle karşınızdayım

çok detaylı bir bilgisayar eğitim seti

yeni başlayanlara çok faydalı

!!REKOR BİR BEĞENİ BEKLİYORUM!!

TIKLA
VT
LÜTFEN GÖREN HERKES BEĞENEBİLİRMİ? :)
iyi forumlar
alıntıdır

Son düzenleme:

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,460
647
Türkiye Cumhuriyeti
Merhabalar değerli THT üyeleri,

Eğitim setleri serisinin 4. bölümüyle karşınızdayım

çok detaylı bir bilgisayar eğitim seti

yeni başlayanlara çok faydalı

!!REKOR BİR BEĞENİ BEKLİYORUM!!

TIKLA
VT
LÜTFEN GÖREN HERKES BEĞENEBİLİRMİ? :)
iyi forumlar
Merhaba AhPaP 316,

Öncelikle konularını ilgiyle takip ettiğimi söylemek istiyorum, verilen emeğe karşı beğeni istemen gayet normal umarım hak ettiğin etkileşimi alırsın fakat sormak istediğim bir şey var, setler sana mı ait; upload vesaire senin tarafından mı yapıldı? Eğer sana ait değilse bu kadar beğeni istemen ve alıntı olduğunu belirtmemen normal mi?

İyi Forumlar...

AhPaP 316

Üye
25 Mar 2021
71
45
Türk Hack Team Database
Merhaba AhPaP 316,

Öncelikle konularını ilgiyle takip ettiğimi söylemek istiyorum, verilen emeğe karşı beğeni istemen gayet normal umarım hak ettiğin etkileşimi alırsın fakat sormak istediğim bir şey var, setler sana mı ait; upload vesaire senin tarafından mı yapıldı? Eğer sana ait değilse bu kadar beğeni istemen ve alıntı olduğunu belirtmemen normal mi?

İyi Forumlar...

Efendim öncelikle merhabalar set sahibiyle anlaşıp seti paylaşıyorum kendim yazmadım alıntıdır belirttiğiniz için teşekkür ederim beğeni isteme sebebim set sahibine 2 saat dil dökmek iyi günler dilerim :) düzeltiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.