Paranormal Bir Olay Sembol !

Adr3na

Üye
24 Ağu 2017
187
0
Forumda akıllılar yavaş yavaş gider yenileri de uğramaz :D :trl forumun bir paranormeli eksikti.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Ya sadece akşam akşam hem iyi olursunuz hemde biraz içimizi dökmek için anlatıyorum yaşadıklarımı ama bir sorun olursa direk silerim sadece isteginiz

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Kardeş yarım saattir ben resme bakıyorum resim bana bakıyor bişe anlamadım hala :/

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Bilmiyorum işte bakıyorum anlamıyorum o üçkensiz şekline yine baktım ama böyle birşey hiç bi yerde veya yazmıyor

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Elini hiç bişeyini görmedim annem sadece vucudunu gördü sadece ben kafa bölgesini gördüm ve gri birşey oldugunu ama internetten baktıgım bir bilgide bir bölümün anlamına geliyor anlamadım

SoloPrest

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
304
1
Nowhere
Pek çok sembol aynı şeyi temsil edebilir ya da örtülü sembol olabilir ilgili başka birşey var mıydı ?

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Arkadaşlar basit bir sembol cizebildim bundan daha farklı ve daha görülmiyen birşeydi aslında o ortada duran üçkeni yarsını gördüm sadece tamamlamak istedim
https://i.hizliresim.com/4M4EdA.jpg

Kardesim daha oncede paylasmistin ben senin gonderini bulamadim kusura bakma resme bakcam demistim
Bu resim daha cok bana bir aileyi yansitiyor o kum saatide bir seyin zamanini isaret ediyor olabilir yani ailen icin bir zaman vs sen ne cikartirsan artik korkmaya gerek yok belki iyi birseydir

Son düzenleme:

khpsn41

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
305
0
29
MaRiNa
şekil çizdireceğine bişey isteseydın ya, bu işler dalgaya gelmez mazallah bıdaha forumda göremeyız senı bak :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.