Phil Spencer Konsola Özel Oyunlar Oyunculuğun Doğasına Aykırı

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia
Xbox'ın patronu Phil Spencer, verdiği bir röportajda oyunculuk dünyasıyla ilgili çarpıcı ifadelerde bulundu. Spencer, konsola özel oyunların oyunculuğun doğasına aykırı olduğunu söyledi.

Sony ve Microsoft, bu sene içerisinde yeni nesil oyun konsollarını oyunculara sunmaya hazırlanıyor ve şirketlerin, yeni nesille birlikte farklı stratejileri benimsediği de görülüyor. Sony yöneticilerinden Jim Ryan, PlayStation 5 özel oyunlarının duyurulmasından önce bir yayında organizasyonun "nesillere inandığını" söylerken yeni nesil konsolun, bir önceki nesilde var olmayan özelliklere ve faydalara sahip olması gerektiğine inandıklarını ifade etti.

2On3Qx.png

Spencer, sonuç olarak oyunculuk dünyasıyla ilgili olarak "Oyunculuk; eğlence, topluluk, şaşırtma, yeni hikâyeler öğrenme, yeni perspektifler kazanma hakkında. İnsanları, bu oyunları deneyimlemekten uzaklaştırmayı oyunculuğun söylediği şeyin tam tersi olarak görüyorum. Ya da birisini benim cihazımı, benim istediğim zamanda satın almaya zorlamak olarak buluyorum" dedi.

Kaynak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.