Popüler 5 Oyun ve İşletim Sistemi Gereksinimleri

Umutsuz78

Black Hat Junior
3 Ocak 2020
451
153
Merhaba tht ailesi sizler için 5 popüler oyun ve bu oyunların işletim sistemi gereksinimleri hikayelerini ve hangi yaşlar için uygun olduğunu paylaşmak istedim sizlerinde sevdiği oyunlar varsa yorum olarak yazarsanız belki birlikte oynarız :) gelelim konumuza

eFwAM4WXhu.png

Oyunlarımız

1. Elden Ring (FromSoftware)
  2. Horizon Forbidden West (Guerrilla Games)
  3. Dying Light 2: Stay Human (Techland)
  4. The Witch Queen - Destiny 2 Genişleme Paketi (Bungie)
  5. Cyberpunk 2077 (CD Projekt) - Devam eden güncellemelerle birlikte

Oyunlarımızın kısa hikayeleri

1. Elden Ring:Elden Ring, ünlü video oyun tasarımcısı Hidetaka Miyazaki'nin yönettiği bir aksiyon RPG oyunudur. Oyuncular, Elden Ring adı verilen güçlü bir büyülü halkanın kaybolduğu bir dünyada dolaşır. Oyuncular, bu dünyayı keşfederken çeşitli düşmanlarla savaşır ve karmaşık bir hikayeyi ortaya çıkarırlar.
  2. Horizon Forbidden West:Horizon Forbidden West, Aloy adlı bir avcı kahramanın, post-apokaliptik bir dünyada makinelerle dolu tehlikeli bir bölgeyi keşfetmesini konu alır. Aloy, gizemli bir felaketin ardındaki sırları açığa çıkarmaya çalışırken, doğaüstü güçlere sahip makinelerle ve diğer tehlikelerle savaşır.
  3. Dying Light 2: Stay Human:Dying Light 2, zombi kıyameti sonrası bir şehirde geçen bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncular, Kyle Crane'in yerine geçen Aiden Caldwell karakterini kontrol eder. Aiden, bir şehirdeki kararlarının ve eylemlerinin sonuçlarını deneyimler ve şehri kurtarmak veya daha fazla kaosa yol açmak arasında seçim yapar.
  4. Destiny 2: The Witch Queen:Destiny 2: The Witch Queen genişleme paketi, oyunculara Destiny 2 evreninde yeni bir düşman olan Savathûn ile başa çıkmak için görev verir. Bu genişleme paketi, Destiny evreninin derinlemesine giden bir hikaye anlatır ve oyunculara yeni görevler ve özellikler sunar.
  5. Cyberpunk 2077:Cyberpunk 2077, CD Projekt tarafından geliştirilen bir açık dünya RPG oyunudur. Oyuncular, V adlı bir karakteri kontrol eder ve karanlık bir gelecekte, devasa Night City adlı şehirde hayatta kalmaya çalışırlar. Oyun, yüksek teknoloji, siber-augmentasyonlar ve politik entrikalarla dolu bir hikayeyi takip eder.

Oyunların yaş sınırları ( kişiden kişiye değişebilir)

1. Elden Ring:Elden Ring genellikle "Mature 17+" (17 yaş ve üzeri) olarak derecelendirilir. Oyun, yoğun şiddet, kan, cinsellik ve genel olarak olgun temalar içerebilir.
  2. Horizon Forbidden West:Horizon Forbidden West, muhtemelen "Teen 13+" (13 yaş ve üzeri) olarak derecelendirilmiştir. Oyun, hafif şiddet ve fantastik temalar içerebilir.
  3. Dying Light 2: Stay Human:Dying Light 2 genellikle "Mature 17+" (17 yaş ve üzeri) olarak derecelendirilir. Oyun, şiddet, kan, açık dünya korku temaları ve yetişkin içerik içerebilir.
  4. Destiny 2: The Witch Queen:Destiny 2 genellikle "Teen 13+" (13 yaş ve üzeri) olarak derecelendirilir. Oyun, hafif şiddet ve fantastik bilim kurgu temaları içerebilir.
  5. Cyberpunk 2077:Cyberpunk 2077, "Mature 17+" (17 yaş ve üzeri) olarak derecelendirilmiştir. Oyun, yoğun şiddet, cinsellik, yetişkin içerik ve güçlü dil içerebilir.

Oyunların işletim sistemi gereksinimleri

Zaman içinde güncellenebilir ve bu bilgiler oyunun resmi web sitesi, oyun mağazası veya geliştirici tarafından sağlanan kaynaklarda bulunabilir. Ancak, belirttiğiniz oyunların Ocak 2022'de bilinen gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz:

1. Elden Ring:
    • İşletim Sistemi: Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5-2300 veya AMD FX-6300
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon HD 7950
    • Depolama: 50 GB boş alan
  2. Horizon Forbidden West:
    • Henüz PC için duyurulmadı. Şu anlık sadece PlayStation platformları için mevcut.
  3. Dying Light 2: Stay Human:
    • İşletim Sistemi: Windows 7
    • İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8350
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 veya AMD Radeon RX 470
    • Depolama: 60 GB boş alan
  4. Destiny 2: The Witch Queen:
    • İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD Ryzen R5 1600X
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 390
    • Depolama: 105 GB boş alan
  5. Cyberpunk 2077:
    • İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8310
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon RX 470
    • Depolama: 70 GB boş alan
Bu gereksinimler, genel bir rehber niteliğindedir ve oyunun performansını etkileyebilecek faktörler, özellikle de oyun içi grafik ayarları ve oyun motoru güncellemeleri göz önüne alındığında zaman içinde değişebilir. Oyunu oynamadan önce, en güncel sistem gereksinimlerini oyunun resmi kaynaklarından kontrol etmek her zaman iyidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.