s.a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aeonas

Üye
1 Eki 2007
86
3
beyker ben sanadece sunu istiyorum ve yönetiçilerden bu turkhackteam üyeleri genelde vürüslü yada trojanlı dosyalar atıyolar bunların ihrac edilsin bence turkhackteam adını lekeliyorlar beyler harbiden öyle turkhackteama artık bu yüzden gireim bile yok

23 Ağu 2007
85
2
arkadaşım bunun tek çaresi sen taratacaksın ben nod32 kullanıyorum ve birşey indirdiğimde yada yükleyeceğimde virüslü dio açtırmıyor bile herşey senin elinde aslında o kadar konuyuda takip edemezler herhalde arada kaçak olur onuda biz halledecez böyle

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
elimizden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyoruz fakat sitenin hızına biz yönetim yetişemeyiz sizlerbe zararlı gördüğünüz linkleri gönderebilirsiniz.

tuncay57

Yeni üye
7 Eki 2007
48
0
buradan hack dosyası indiripte virüs olmasın diyorsan bence bu sitede fazla durma çünkü bütün hack programlarında virüs vardır hackta bir virüs gibidir girdigi an bozar yıkar siler yanlışım varsa söyleyin
not: bu arada burada fazla durma derken yanlış anlama hack konusunda demek istedim bilmiyorsanda ögrenmiş oldun :D:D:D:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.