Siber Güvenlik Kitabı

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338
öncelikle eline sağlık ,genel bir inceleme yaptım ,
kitap hakkındaki düşüncelerimi söylemek istiyorum ;
kitapta ilk izlenimim okunaksız olması , bilgiler sanki iç içe geçmiş gibi , kitap basıldığında da böyle olursa maalesef birisinin alacağını sanmıyorum
Çokça araç ve anlatım var bu güzel yanı
telefon numaran var unutmuş olabilir misin emin değilim ama söylemek istedim
görsellik ve yazım olarak kitapta eksiklik var , okuyanlar sıkılabilir
uygulamalı olarak anlattığın bölümlerde görsellik ile anlatsaydın daha güzel olurdu ve okuyanın kafasında daha fazla pekişirdi
Her sayfaya ismini yazmana gerek var mıydı ? tartışılır
Tüm yazdıkların araçlara bakamadım ama umarım ki güncellerdir
eleştiriyi kötü olarak algılamanı istemem , bir dahaki kitabın için daha dikkatli yazarak daha iyisini yapabilirsin

Bilgi olarak güzel
başarıların devamını diliyorum.

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
92
41
Midyat/Mardin
kitapta ilk izlenimim okunaksız olması , bilgiler sanki iç içe geçmiş gibi , kitap basıldığında da böyle olursa maalesef birisinin alacağını sanmıyorum
uygulamalı olarak anlattığın bölümlerde görsellik ile anlatsaydın daha güzel olurdu ve okuyanın kafasında daha fazla pekişirdi
eleştiriyi kötü olarak algılamanı istemem , bir dahaki kitabın için daha dikkatli yazarak daha iyisini yapabilirsin

Bilgi olarak güzel
Geribildiriminiz için çok teşekkür ederim. Eleştirilerinizi dikkate alacağım ve gelecekteki çalışmalarımda bu noktaları iyileştirmeye çalışacağım. Kitabın okunaklılığı ve içerik güncelliği gibi konularda yapacağım düzenlemelerle daha iyi bir deneyim sunmayı umuyorum. Her sayfada ismimin olması konusunda ise, bu durum kitabı draft2digitalda yayınladığım için böyle oldu. Draft2digitalda yayınladım. İndirip hemen forma linki attım. Açıkçası bende e-kitap hâlini incelemedim. Yine de, kitabın genel anlatımını ve araçlarını beğendiğinizi duymak beni mutlu etti. İletişim bilgilerimi ben bilerek ekledim. Değerli geribildiriminiz için tekrar teşekkürler ve gelecekteki eserlerimde sizin de beğeninizi kazanmayı umuyorum.

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338
Onu çoktan yazdım. Bu siber güvenlik kitabınıda Ocak ayında yazdım. Word şeklinde Draft2digitale kaydedip e-kitap olarak indirip githuba ekledim. Eğer istiyorsanız onunda linkini paylaşırım.
güzel olur teşekkür ederim
Geribildiriminiz için çok teşekkür ederim. Eleştirilerinizi dikkate alacağım ve gelecekteki çalışmalarımda bu noktaları iyileştirmeye çalışacağım. Kitabın okunaklılığı ve içerik güncelliği gibi konularda yapacağım düzenlemelerle daha iyi bir deneyim sunmayı umuyorum. Her sayfada ismimin olması konusunda ise, bu durum kitabı draft2digitalda yayınladığım için böyle oldu. Draft2digitalda yayınladım. İndirip hemen forma linki attım. Açıkçası bende e-kitap hâlini incelemedim. Yine de, kitabın genel anlatımını ve araçlarını beğendiğinizi duymak beni mutlu etti. İletişim bilgilerimi ben bilerek ekledim. Değerli geribildiriminiz için tekrar teşekkürler ve gelecekteki eserlerimde sizin de beğeninizi kazanmayı umuyorum.
çıkardığın zaman inceleme fırsatımı bulmayı umuyorum , eminim güzel bir çalışma çıkacaktır ortaya

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
92
41
Midyat/Mardin

Bilgi olarak güzel

güzel olur teşekkür ederim

çıkardığın zaman inceleme fırsatımı bulmayı umuyorum , eminim güzel bir çalışma çıkacaktır ortaya
Rica ederim. Kitaplarımı basmayı düşünmüyorum. E-kitap olarak herkese bedava vereceğim.

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
178
root
Elinize sağlık ama arkadaşların dediği gibi paragrafların düzenine, paragraf boşluklarına vs. daha da dikkat ederek yeniden yayımlarsanız ve biraz da görselle desteklerseniz çok daha iyi olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.