Sübliminal mesaj var

XXC3

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
304
0
Kali Linux
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bEWQ5MWIQPE&t=1s[/ame] arkadaşlar sizede sübliminal mesaj gibi gelmedi mi ? neden diye sorarsanız sonlarda mavi balina var son zamanlarda bu oyunu oynayanlar arttı bir de diyorki yalnızken çok kalabalığım bu neyin işareti sizce şeytan cin vs

llBraiNRoxieSll

Kıdemli Üye
31 Ara 2015
2,369
2
(nowhere) in
Daha çok birbirinden bağımsız hareketler müziğe ayrı bi hava katmak için yapışmış pek sübliminal mesaj verdiğini düşünmüyorum. Göz var diye mi bu kanaate vardın :)

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Son düzenleme:

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Sübliminal mesaj değil mesajlar var olduğnu açıkça görebiliriz
Bu tür videolar açıkça kötülüğün mesajını aşılıyor ve de yayıyor,tek göz var ve en açık olan şurası
QpMqvZ.png

Gökte tanrı değil keçi kafalı bir varlık olduğunun bir mesajını veriyor ben şahsen bunu anlıyorum yanlış ta olabilirim tabi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.