Tarayıcı Üzerinden Bitcoin Üretmek

admin44

Katılımcı Üye
6 Kas 2023
453
139
TÜRKİYE
bugün bir şey farkettim github ile yapılan vds e cryptotab browser indirdim ve kurdum 15 dk sonunda 0.0001 değerinde bitcoin mining yaptı ama aslında böyle bir PC yoktu yani uygulama hata vermedi bence bunu araştırma lıyız bu işte büyük para var

13 Mar 2023
222
51
Star Stream
vds nedir diye bi aratma yapsaydın keşke ufaktan
  • VDS’te RAM, CPU ve disk alanı gibi kaynaklar paylaşımsızdır ve her bir kullanıcıya özel olarak atanır. Kullanıcılar diğer web sitelerinin kaynaklarını kullanamazlar. Bu nedenle de birbirlerinin performanslarını etkilemezler.
anlıcağın üzere öyle bi pc var

Reomg

Üye
1 Haz 2023
206
35
bugün bir şey farkettim github ile yapılan vds e cryptotab browser indirdim ve kurdum 15 dk sonunda 0.0001 değerinde bitcoin mining yaptı ama aslında böyle bir PC yoktu yani uygulama hata vermedi bence bunu araştırma lıyız bu işte büyük para var
Gerçekten böyle bir şey varsa nasıl yapabilirm yardımcı olur musunuz

admin44

Katılımcı Üye
6 Kas 2023
453
139
TÜRKİYE
Kardeş VDS yoktan varolan bişey değil sakin ol
vds saten var ama aslında bu vds gerćek değil

bu zaten mümkün.
mümkün ama hani bu vds normalde yok yani sadece 40 dk lik barındıran vds ler ya hani

vds nedir diye bi aratma yapsaydın keşke ufaktan
  • VDS’te RAM, CPU ve disk alanı gibi kaynaklar paylaşımsızdır ve her bir kullanıcıya özel olarak atanır. Kullanıcılar diğer web sitelerinin kaynaklarını kullanamazlar. Bu nedenle de birbirlerinin performanslarını etkilemezler.
anlıcağın üzere öyle bi pc var
vds nin ne olduğunu bilmiyorum zaten ama bu vds tam olarak vds değil bu sadece 40 dk lik test server ı yani kotalı ve 40 dk sonra tamamen siliniyor

bqtw

Üye
22 May 2023
166
41
Vds linki verebilirmisin

Dr Ganca

Üye
2 Kas 2023
170
75
Greece
Merhaba dostum bana tam olayı anlatır mısın? ayrıca yoktan bitcoin üretilmez bitcoin için her zaman güç enerji gereklidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.