"Telefon" için RAT

cembo4415

Yeni üye
14 Tem 2019
11
0
Merhaba az önce bir konu açmıştım telefona rat atma yöntemi ile ilgili bilgisayar için rat önerildi dediğim gibi telefon için RAT'a ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim linke tıklayarak atılan RAT vardı bir ara o hala duruyorsa onu öğretebilecek anlatabilecek olan varsa sevinirim yoksa da telefona APK indirmeli bir RAT da olabilir farketmez şimdiden teşekkürler.

cembo4415

Yeni üye
14 Tem 2019
11
0
Bu RAT ile acaba Whatsapp ve İnstagrama erişmem mümkün mü peki?

Bir de güncel olarak çalışıyor mu şuanda?
Telefon numaraları,sms,fotoğraf,mikrafon dinleme , kamera açma ve dosyaları incelemek için kullanılır.Eskiden kullanılırdı.Şu anda kullanan var diye biliyorum.Hataları çıkar ise çözüm videoları youtube üzerinde mevcut.

D

dasdasads

Ziyaretçi
Telefon numaraları,sms,fotoğraf,mikrafon dinleme , kamera açma ve dosyaları incelemek için kullanılır.Eskiden kullanılırdı.Şu anda kullanan var diye biliyorum.Hataları çıkar ise çözüm videoları youtube üzerinde mevcut.
merhaba 1- biri benim telefonumu 15-20 dklıgına alıp böyle birşey kurabilirmi
2- uygulamayı arka plandan silsek hala kamerama erişebilirmi

Çalışır taki cihaz kapanmiyana kadar
cihazı kapatıp tekrar açtıgımızda devam edermi

Çalışır taki cihaz kapanmiyana kadar
sorularıma cevap verirsen çok sevinirim.
1 Aynı wifi üzerinden olması zorunlumu
2 Bu işlemi yapmak kaç dk sürer yani biri telefonumu alıp kaç dk da yapabilir?
3 Arkaplandan sildiğimizde hala çalışıyor iste telefon kapanıp açıldığında çalışırmı hemen yoksa uygulamaya girmemiz mi lazım
4 Uygulama kamerama erişirse farkeder miyim
5 Karşı pc kapanıp açılırsa gider mi
lütfen cevaplayın

İşte bir ergen Arkadaşımız
Ayrıca ders saatinde olduğum için hızlıca ok yazdım yani bir şeyfrn değil

Kardeşim tarayıcı için değil direkt olarak PC için istiyorum direk PC ip değiştirmek için
Daha saygılı konuşmanızı öneririm.

Mamilate

Üye
12 Kas 2023
174
72
merhaba 1- biri benim telefonumu 15-20 dklıgına alıp böyle birşey kurabilirmi
2- uygulamayı arka plandan silsek hala kamerama erişebilirmi

cihazı kapatıp tekrar açtıgımızda devam edermi

sorularıma cevap verirsen çok sevinirim.
1 Aynı wifi üzerinden olması zorunlumu
2 Bu işlemi yapmak kaç dk sürer yani biri telefonumu alıp kaç dk da yapabilir?
3 Arkaplandan sildiğimizde hala çalışıyor iste telefon kapanıp açıldığında çalışırmı hemen yoksa uygulamaya girmemiz mi lazım
4 Uygulama kamerama erişirse farkeder miyim
5 Karşı pc kapanıp açılırsa gider mi
lütfen cevaplayın

Ayrıca ders saatinde olduğum için hızlıca ok yazdım yani bir şeyfrn değil

Daha saygılı konuşmanızı öneririm.
1) Değil
2) 2 dk da yapılır rat hazırsa tek gereken yüklemek
3) Başlangıçta çalıştır özellikli ratlar var o özellik aktifse tekrardan çalışır.
4) Yeni nesil telefonlarda kamera kullanıldığı zaman sağ üst köşede kullanıldığına dair işaret olur, telefonun modeline bağlı
5) evet gider

A

Addadsdas

Ziyaretçi
1) Değil
3) Başlangıçta çalıştır özellikli ratlar var o özellik aktifse tekrardan çalışır.
4) Yeni nesil telefonlarda kamera kullanıldığı zaman sağ üst köşede kullanıldığına dair işaret olur, telefonun modeline bağlı
5) evet gider
Cevaplar için teşekkür ederim
Peki diyelimki uygulamayı farkettim ve üstüne tıkladım ne olur ?

1) Değil
5) evet gider
Bir de uygulama görülebilir bir uygulama mı

Mamilate

Üye
12 Kas 2023
174
72

Mamilate

Üye
12 Kas 2023
174
72
Reis tam olarak anlayamadım şimdi diyelim uygulamayı birisi bana indirdi ve ben farketmedim. Telefonu kapatıp açtım adam erişebilir mı yoksa uygulamaya girip aktif mi etmem lazım?
ratin özelliklerine göre değişir. hacker bir rat üretir ve o ratin özelliklerinde "telefon her başlatıldığında uygulama çalışsın özelliği" vardır ve hacker bu özelliği aktif eder. böylelikle sen telefonunu her başlattığında uygulamada arka planda başlatılmış olur. yani kısacası senin tekrardan girip aktif etmene gerek kalmayabilir ratin özelliğine göre

D

Darktgg

Ziyaretçi
ratin özelliklerine göre değişir. hacker bir rat üretir ve o ratin özelliklerinde "telefon her başlatıldığında uygulama çalışsın özelliği" vardır ve hacker bu özelliği aktif eder. böylelikle sen telefonunu her başlattığında uygulamada arka planda başlatılmış olur. yani kısacası senin tekrardan girip aktif etmene gerek kalmayabilir ratin özelliğine göre
Bunu sıradan biri yapabilir mi kolay mı yani? Yoksa ahmyth kurup adimdakileri takip ederse nasıl birşey olur?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.